LGS için şimdi çalışmaya başlasam 470-480 olur mu?

mayayaya

Zeptopat
Daha fazla  
Şu anki denemelerim 420-440 gibi geliyor, zaten okula (ortamdan nefret ettiğimden) doğru düzgün gitmiyorum. Sadece haftada 1 matematik özel dersim var evde asla soru çözemiyorum. Çözersem maksimum 60 soru falan oluyor. 6-5 ay gerçekten çalışırsam soru sayısını 100-200 yapsam 480 alabilir miyim sizce? Normalde lisenin üniversite için aşırı bir önemi olmadığını biliyorum ama üniversiteyi yurt dışında okumak istediğimden Amerikan lisesi istiyorum o yüzden şu anda aşırı stres yapıyorum yetişmezse diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin puanları alıyorsan yapman zor değil. Konu eksiğini kapatıp bol bol soru çöz. Mayıs gibi de sadece deneme çözmeye başla.

Ben geçen sene girdim %1, 02 aldım. Şu anki hatta sınavdan 1 hafta önceki denemeler bile sizin sonucunuzu belirlemez. Evde soru çözmeye çalış kendini zorla. 20 paragraf 30 mat 20 Türkçe vs ile başla ilerlersin. Biz geçen sene 2.dönemi görmedik yine de zor yetiştirdim kaynakları. Hedefin çok soru çözmek olmasın soruyu ve mantığı anla gerisi gelir. Hiçbir şey için geç değil ben geçen senenin en başından çalışmaya başladım mesela ama son 1 ay artık sınava girsem de kurtulsam dedim. Yani çalış sen istediğin yeri kazanrsın.

okul ortamı çok kötü değilse git okul sana çok şey katar diğer türlü konuların temelini zor oturtursun özellikle 2.dönemde. Bi de 2.dönemi çok sağlam oturt biz geçen sene işlemedik 9 da hocalar bizim bildiğimizi sanıp baya anlatıyorlar ama anlamıyoruz.

Geri
Yukarı