LGS kolay mı olur?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Yarın LGS var. Kardeşim de yarın LGS'ye girecek. Ama çok stresli. Sizce bu yıl LGS nasıl olur? Ben depremden dolayı kolay olacağını düşünüyorum fakat kardeşim yerinde duramıyor :D Sabahtan beri evin içinde dolanıp duruyor rahatlaması için ne dememi tavsiye edersiniz? Denemelerde 360-320 arası yapıyor. LGS'den kaç yapar sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay veya zor olması bir şey değiştirmiyor. Kolay olursa, herkese kolay. Bu yüzden puan olarak fark olsa bile yüzdelik dilim olarak çok bir şey değişmez. Ha, kolay olursa ve daha yüksek puanla aynı yüzdeliği yaparsa psikolojik olarak kendini daha mutlu hisseder orası ayrı.

Yarın LGS var. Kardeşim de yarın LGS'ye girecek. Ama çok stresli. Sizce bu yıl LGS nasıl olur? Ben depremden dolayı kolay olacağını düşünüyorum fakat kardeşim yerinde duramıyor :D Sabahtan beri evin içinde dolanıp duruyor rahatlaması için ne dememi tavsiye edersiniz? Denemelerde 360-320 arası yapıyor. LGS'den kaç yapar sizce?
1.Dönemden olduğu için aşırı basit.

Kolay denemelerde 360 320 yapıyorsa yine o civarlarda yapar. Zor denemelerde öyle yapıyorsa 380 390 puana çıkabileceğini düşünüyorum. Bana kalırsa ya Türkçe ya da matematiği zor yaparlar yine.

1.Dönemden olduğu için aşırı basit.
Pandemi başladığında girmiştim, matematiği rezaletti hocam. Konular az olsa bile soruları zorluyorlar.

Konuları kısıyorlar daha zorlu soruyorlar. Onu belirteyim.
Ben şahsen lgs taraftarı değilim. Ben LGS ilk çıkınca girmiştim. Ve kötüydü. Değişir sandım. Kardeşim de girdi onunki de kötü geçti. En iyisi OBP yükseltmek. LGS ile girince 350nin altında hiç bir okul kabul etmiyor zaten.

Dün çözdüğü denemenin doğru yanlış sayılarını söylerim bulabilirsem.

Türkçesi 16d 4d

İnklap 8d 2y

Din 10d
İngilizce7d 3y
Matematik 3d diğer hepsi boş :D.
Fen 15d 5y.
Kaç yapar sizce?
İnformal yayınlarıymış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı