LGS matematik deneme önerisi

Lykoss

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
LGS matematik denemeleri önerebilir misiniz? Mozaik hit var. Kolay geldi. Genelde okul denemelerinde 12-13 net yapıyorum.

Bana mozaik bende aldım nartestin var stratejinin var fenomenin var.En önemlisi hız ilk 600 çok önemli.

Geçen sene LGS'ye girdim hiç çalışmadan (1 gün bile okula gitmedim 8.sınıfta) matematik sınıf birincisi oldum işin garip yanı 11+23 deseler bana 5 dk da çözerim.

Yani dediğim şey çok kafaya takmayın kendinizi üzmeyin ama çalışmamazlık da etmeyin.

Geçen sene LGS'ye girdim hiç çalışmadan (1 gün bile okula gitmedim 8.sınıfta) matematik sınıf birincisi oldum işin garip yanı 11+23 deseler bana 5 dk da çözerim.

Yani dediğim şey çok kafaya takmayın kendinizi üzmeyin ama çalışmamazlık da etmeyin.

Kaç aldın ve mattan kaç net yaptın?

Hepsini kullanıyorum okyanus dışında hepsini öneririm.
Okyanus ben de çözüyorum şahsen soruları kaliteli diye düşünüyorum siz neden önermiyorsunuz? Benim önermeyeceğim tek kitap Sinan Kuzucu, hem aşırı pahalı. Hem soruları kaliteli değil anlaması aşırı zor yapmaya çalışıyorlar. Matematiği var bende uzun zamandır çözemiyorum resmen sıkıyor.

Okyanus ben de çözüyorum şahsen soruları kaliteli diye düşünüyorum siz neden önermiyorsunuz? Benim önermeyeceğim tek kitap sinan kuzucu, hem aşırı pahalı. Hem soruları kaliteli değil anlaması aşırı zor yapmaya çalışıyorlar. Matematiği var bende uzun zamandır çözemiyorum resmen sıkıyor.

Sinan kuzucu bende önermem şahsen. Ama okyanus Master soruları dengesiz bana göre soru tipleri daha çok KPSS yayını tarafından hazırlanmış gibi geliyor sorularının yarısı kazanımsı yeni nesil yarısı oxford olimpiyatları yeni nesili gibi.

Geri
Yukarı