LGS nasıl geçti?

Evet ortam önemli ama her okulda bu sigara içme kavga olayları falan oluyor. Çok da takmamak lazım çok düşük puanlı bir lise olmadığı sürece.
Düşük puanlıydı benim girdiğim. Ailemin ihmali yüzünden mahalledeki düşük bir okula gitmek zorunda kaldım. Bir zamana kadar her gün kavga, gürültü, yok adam kaçırma, tuvalete sigara içen kişi muamelesi görmemek için girmiyordum bile. Sonrasında çok düzelttiler, sağ olsunlar.

Düşük puanlıydı benim girdiğim. Ailemin ihmali yüzünden mahalledeki düşük bir okula gitmek zorunda kaldım. Bir zamana kadar her gün kavga, gürültü, yok adam kaçırma, tuvalete sigara içen kişi muamelesi görmemek için girmiyordum bile. Sonrasında çok düzelttiler, sağ olsunlar.
Benimki de orta halli bir okuldu. Evime 5 dakika uzaklıktaydı okul yakın olduğu için bolca zaman kalıyordu bana bence büyük avantaj zamanın yolda geçmiyor en azından. Başlarda sigara içme olayları falan vardı sonradan müdür vs. Değişti düzeldi okul tamamen.

Benimki de orta halli bir okuldu. Evime 5 dakika uzaklıktaydı okul yakın olduğu için bolca zaman kalıyordu bana bence büyük avantaj zamanın yolda geçmiyor en azından. Başlarda sigara içme olayları falan vardı sonradan müdür vs. Değişti düzeldi okul tamamen.
Ben sınavda da full çekmiştim Matematik hariç, 3 yanlışım vardı ama nasıl üzüldüm anlatamam.

Arkadaşlar kontrol ettik ve:
Türkçe 19D-1Y
Din K. 9D-1Y
İng. 10D-0Y
İnk.T. 10D-0Y
Fen B. 19D-1Y
Mat. 18D-2Y
Yüzde kaçlık dilime girerim sizce?

Sözel çok kolaydı sayısalda Fen 1-2 soru biraz zorladı onun dışında zaten matematiği yapamadım 11 soru boş bıraktım Fende 1 soru boş onun dışında boşum yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı