LGS kötü geçti

Selam, sınavımı cidden anlamadım. Fenden iyi bekliyordum. Ama batırmışım. Puanım 320 dilimim %35 İstanbul içinde iyi bir lisede yok sanırsam. Ve OBP'da 81 önceki sene 82 ile kapatan okul bu sene gelebilir mi? Bir de moralim çok düşük. Sınav 26 Haziran deniliyordu. Erken açıklandı. Akrabalardan aramalarda gelir şimdi. :( Rezil olma zamanı yani şimdi.
Yengemlerde ne güzel birazdan Nogger yicem diye beklerken baktım sonuçlar. Gittim ağladım orada. Hocam Tuzla'da eğer yakınsanız orta liseler var bakabilrisiniz.

Boş ver kirve memlekete it kopuk da lazım. Mesela ben.
Akrabalardan aramalar da gelir şimdi. :( Rezil olma zamanı yani şimdi.
Onları hic umursama. Genellikle kendilerini karakter olarak geliştirememiş kişiler oluyor akrabalar. Ortaokul veya lise terk oluşlarını hiç saymıyorum bile. :D:d:D:s:D.ds

Ayrıca rezil olunacak bir şey değil bu. Kendi egosunu tatmin etmek için başkasının çocuğu ile kendi çocuğunun notlarını karşılaştıran kişi sen değilsin.

Eğer sınavsız alan okulu talep eden öğrencilerin OBP'si çok yüksek değilse büyük ihtimal girebilirsin. Olmadı ilerleyen zamanlarda nakillerle şansını denersin. 🥰

Çok zor en kötü Anadolu lisesi bile 85 OBP ile falan alıyor. Maalesef meslek lisesi veya imam hatip gibi liseler seçenekler. Böyle berbat bir eğitim sistemi var ülkede.

Geri
Yukarı