LGS net arttırma

yenilmezbabapro

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben LGS öğrencisiyim normal denemelerde 300-310 alıyorum. Sözelim neredeyse Full. Fakat sayısalım çok kötü bende mat yapmamaya karar verdim. Son 1 hafta hayatsız gibi fen çalışsam soru falan çözsem verimli şekilde netlerim 5-6'da olsa artar mı?

Hayatsız gibi çalışırsan, fen netlerin de bir hayli hayatsız olur benden söylemesi biraz daha relax ol son 8 gün aşırı kasma branş denemelerine yönel.

Açıkçası matematikten bana hayır gelmediği için fen bilimlerine çalışıyorum ilk başta fen netlerim en fazla 10 idi şu an 17 hedefim 20 net.

Son 1 hafta hayatsız gibi fen çalışsam soru falan çözsem verimli şekilde netlerim 5-6'da olsa artar mı?
Önemli olan aldığın verimdir ne kadar çalıştığın değil, ne kadar verim alırsan al maksimum 2 net vs arttırabilirsin bir haftada.

Selam arkadaşlar, ben LGS öğrencisiyim normal denemelerde 300-310 alıyorum. Sözelim neredeyse Full. Fakat sayısalım çok kötü bende mat yapmamaya karar verdim. Son 1 hafta hayatsız gibi fen çalışsam soru falan çözsem verimli şekilde netlerim 5-6'da olsa artar mı?

Hayatsız gibi çalışmanı önermem, kararında çalış. Bol denemeye gir, çıkan yanlışlarından konuları tespit et ve onlara çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı