LGS netleri nasıl düzeltilir?

Unknowise

Picopat
Daha fazla  
Türkçe 14 D 6y.
İnkılap 10 D 0 y
Din 10 D 0 y
İngilizce 10 D 0 y
Matematik 12 D 5 y
Fen 14 D 6 y
Toplam 61 net.
Aslında fenim kötü değildi. Ama eksiğim olduğu için öyle oldu. Matematik ve Türkçede sıkıntılarım var. Türkçeyi hallederim diye düşünüyorum. Sözel bana kolay geliyor. Fen de bu sene sözel ağırlıklı. Matematik sakıncalı bu sene. Matematiği yaparsam istediğim liseyi tutturum diye düşünüyorum. İstediğim lise 70 - 71 net gibi bir şey istiyor fen lisesi. Yaklaşık 420 puan. Sizce ne yapmalıyım? İyi sosyaller.

Türkçe 14 D 6y.
İnkılap 10 D 0 y
Din 10 D 0 y
İngilizce 10 D 0 y
Matematik 12 D 5 y
Fen 14 D 6 y
Toplam 61 net.
Aslında fenim kötü değildi. Ama eksiğim olduğu için öyle oldu. Matematik ve Türkçede sıkıntılarım var. Türkçeyi hallederim diye düşünüyorum. Sözel bana kolay geliyor. Fen de bu sene sözel ağırlıklı. Matematik sakıncalı bu sene. Matematiği yaparsam istediğim liseyi tutturum diye düşünüyorum. İstediğim lise 70 - 71 net gibi bir şey istiyor fen lisesi. Yaklaşık 420 puan. Sizce ne yapmalıyım? İyi sosyaller.
Yüzdelik bakmanız daha doğru olur,bu denemedeki puanınızı söyler misiniz ?
Ayrıyeten günde kaç paragraf çözüyorsunuz ?

Daha senenin başındasın daha dur. Kışa kadar bir şey söylenmesini pek mantıklı bulmuyorum. Soru çözme tekniği vermeyeceğim çünkü ben de çözmüyordum çok fazla. Matematiği fullersen fen ve türkçe öyle kalsa bile LGS'de rahat yüzde 5 yaparsın (tecrübem ile konuşuyorum).

Yüzdelik bakmanız daha doğru olur, bu denemedeki puanınızı söyler misiniz?
Ayrıyeten günde kaç paragraf çözüyorsunuz?

Hocam bu sene istediğim lise 7.6 yüzdelik dilim istemiş bu çok değişmiyormuş sanırım.

Daha senenin başındasın daha dur. Kışa kadar bir şey söylenmesini pek mantıklı bulmuyorum. Soru çözme tekniği vermeyeceğim çünkü ben de çözmüyordum çok fazla. Matematiği fullersen fen ve Türkçe öyle kalsa bile LGS'de rahat yüzde 5 yaparsın (tecrübem ile konuşuyorum).

Hocam feni fullemek yapılırda matematik biraz uçuyor be.

Yeni konular

Geri
Yukarı