LGS netleri nasıl olmalı?

Ben 492 aldım bu sene. Netlerin senenin başında bile iyi olduğu için bence hemen orta ve ileri düzey sorulara geç. Kafa dengi ve okyanus master seni zorlayacak güzel kaynaklar. Bu kaynaklardan günde 200 çözsen bile çok iyi. Artık yavaştan deneme çözmeye başlamalısın. İkinci dönem de genel denemelere başla. 460 başlangıçla LGS'de 500ü görebilirsin gerekeni yaparsan.

Ben 492 aldım bu sene. Netlerin senenin başında bile iyi olduğu için bence hemen orta ve ileri düzey sorulara geç. Kafa dengi ve okyanus Master seni zorlayacak güzel kaynaklar. Bu kaynaklardan günde 200 çözsen bile çok iyi. Artık yavaştan deneme çözmeye başlamalısın. İkinci dönem de genel denemelere başla. 460 başlangıçla LGS'de 500ü görebilirsin gerekeni yaparsan.

Başta başarınızı tebrik ederim, okyanus Master'ın matematik dışı tüm bankalarını çözmüş bulunmaktayım. Denemelerde ve ruh halimde arada iniş çıkışlar olması normaldir değil mi?
Bir de gerekeni yapmaktan kastınız nedir bir tık açar mısınız konuyu olabildiğince bilgi almak isterim sizden.

Başta başarınızı tebrik ederim, okyanus masterın matematik dışı tüm bankalarını çözmüş bulunmaktayım. Denemelerde ve ruh halimde arada iniş çıkışlar olması normaldir değil mi?
Gayet normal. Deneme netlerin de bunla değişecek. Senin yapman gereken önündeki sınava odaklanmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı