LGS netlerim nasıl?

Kadıköy Ahmet sani gezici Anadolu lisesi :D veya Üsküdar Anadolu lisesi.
İmam Hatip istemiyorum hocam yanlış görmediysem dedikleriniz Anadolu İmam Hatip.

Açık söyleyeyim,kötü.
Sizinkiler nasıldı?

Hocam matematikde bilip bilmediğinizi yapmanız güzel olmuş bu sene netler düşük gelecek gibi her şey MEB'e bağlı bir tahmin yapmak zor. Ama fen olmasa da kaliteli bir liseye gidebilirsiniz. Sanırım sözeliniz iyi puanınızın yettiği iyi bir sosyal bilimler lisesine gidebilirsiniz.

Hocam hukuk istiyorum. Anadolu'dan başka şansım yok sanırsam.

İmam Hatip istemiyorum hocam yanlış görmediysem dedikleriniz Anadolu İmam Hatip.

Sizinkiler nasıldı?

Hocam hukuk istiyorum. Anadolu'dan başka şansım yok sanırsam.
Hocam bende hukuk istiyorum ve benimde netlerim hemen hemen sizinle aynı hukuk için lise o kadar önemli değil üniversite ve üniversite sınavı daha önemli. O yüzden kafaya takmamak lazım bu netlerle çokta nitelikli olmasa bile ortalama okula gideriz.

Hocam bende hukuk istiyorum ve benimde netlerim hemen hemen sizinle aynı hukuk için lise o kadar önemli değil üniversite ve üniversite sınavı daha önemli. O yüzden kafaya takmamak lazım bu netlerle çokta nitelikli olmasa bile ortalama okula gideriz.
Sizin dediğiniz biraz gariban tesellisi, hukuk,tıp kazanmak için baya ama baya çalışman lazım.
İstemekle olmaz.

Hocam OBP ile girebiliyor musunuz peki? Bizim burdaki bi lise 91le alıyo 1 puanla kaçırıyorum hocalardan not istiyeceğim mecburen.

Hocam OBP ile girebiliyor musunuz peki? Bizim burdaki bi lise 91le alıyo 1 puanla kaçırıyorum hocalardan not istiyeceğim mecburen.
OBP ile girmeden önce çok çok ama çok sıkı araştırmanız lazım liseyi bazı liseler vardır OBPsi yüksektir ama berbattır bazı liseler vardır OBPsi ortalamadır ama harikadır. O yüzden ben OBP ile girebilirim fakat istemiyorum.

OBP ile girmeden önce çok çok ama çok sıkı araştırmanız lazım liseyi bazı liseler vardır OBP'si yüksektir ama berbattır bazı liseler vardır OBP'si ortalamadır ama harikadır.

Dediğim okulda bir iki arkadaşım var onların dediğine göre güzelmiş bir de Erasmus'ta var ingilizcen iyiyse mülakattan geçip gitme ihtimalin yüksek dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı