LGS netlerini arttırmak

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, çalışmadan tekrar etmeden 2020 sözel bölüm denemesini yaptım 15 dk kala bitirdim.
Sonuçları ise:
Türkçe: 15D 5y.
İnkilap: 10D.
Dın: 7D 3y.
Ing: 5D 5y.

Matematikte genelde yapamıyorum 2 3 tane isaretliyorum. Fende ise 14 üstüne çıkarıyorum konuları baştan aşağı cozdum ama sıvı basıncı gaz basıncı olmuyor biliyorum sıvı basıncını ama testte olmuyor.

Ne yapmamı önerirsiniz?

Çok basit. Matematik yapamıyorsan digwr dersleri fullemeye calisacaksin.

Merhaba, çalışmadan tekrar etmeden 2020 sözel bölüm denemesini yaptım 15 dk kala bitirdim.
Sonuçları ise:

Matematikte genelde yapamıyorum 2 3 tane isaretliyorum. Fende ise 14 üstüne çıkarıyorum konuları baştan aşağı cozdum ama sıvı basıncı gaz basıncı olmuyor biliyorum sıvı basıncını ama testte olmuyor.

Ne yapmamı önerirsiniz?
Günlük ara derslerden 20 şer ana derslerden 4o ar soru çözmek ve branş denemesi cozmeni öneririm. Matematik netlerin içinde fenomen yayinlarinin konu konu fasikülleri var onlar almanı şiddetle tavsiye ederim.

Sonuçları ise:

Ne yapmamı önerirsiniz?
Bol bol deneme çöz ve matematikte 2-3 tane işaretleyip bırakma bence en az 8-9 9-10 tane kolay seviye soru oluyor lgsde en azından onları işaretle.

Yeni konular

Geri
Yukarı