LGS öncesi ve sonrası ne yapılmalıdır?

Diğer arkadaşların yazdığını görmedim ama sana çok önemli bir şeyden bahsedeceğim, huzur. Son 1 senede eminim inanılmaz stres olmuşsundur. Sınav günü geldiğinde okulun kapısının önünde ve sınav esnasında emin ol stresli hissetmeyeceksin. Benim LGS senemde öğretmenler sanki dünyanın sonu gelmişçesine bizi sınava karşı korkuttular. Eminim deneme de çözmüşsündür, çözdüğün deneme sınavlarından 1 gram bile farklı değil. Sanki deneme sınavına girmiş çıkmış gibi hissedeceksin ve en tatlı kısmı da sınavdan çıkıp eve gittiğinde büyük bir yükten kurtulmuş hissedeceksin. En önemli tavsiyem sınavdan sonra iyi de geçse kötü de geçse sınav hakkında kesinlikle düşünme. Sadece eğlenmene bak. O huzurlu birkaç haftanın tadı damağında kalacaktır inanılmaz bir lezzeti var. Demek istediklerim bu kadar, stres olma dünyanın sonu değil dostum oldukça basit de bir sınav. :)

LGS açıklanana kadar rahat olurum büyük ihtimalle.

Ozel meslek lisesine gitmeyi dusunuyorum.

Orası için herkes kötü gibi bir algi olmasaydı bende meslek okuyacaktim ailem izin vermedi:(

Her türlü bir okula gidebilirimde ailem göndermez kötü okullara.

Hocam benim arkadaşımda böyleydi 10. sınıfa kadar lisede ortalamasını yüksek tutup başka okula nakil aldırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı