LGS öncesi tavsiyeleriniz

Merhaba streslenmen emin ol çok doğal sadece son gün hiç çalışma ve kafa dinle onun dışında ben de geçen sene girdim LGS'ye 493 küsur puanla çapa fen lisesini kazandım. Denemelerde kazandığın puan gayet iyi. İnşallah çapa Fen'de bekliyorum seni gelecek seneye.

Buraya geçen seneki sonucumu bırakayım belki bir yardımı dokunur. Tabii bu dilimle mahaliye atmisti. Eğer iyi bir puan alırsan özel liseler iyi burs verebiliyor.

Screenshot_20200618-121239_Chrome.jpg

Buraya geçen seneki sonucumu bırakayım belki bir yardımı dokunur. Tabii bu dilimle mahaliye atmisti. Eğer iyi bir puan alırsan özel liseler iyi burs verebiliyor.

Eki Görüntüle 594679
Kendi yaşadığım şehir (Eskişehir) de 3 tane okuldan hal hazırda %80 bir tanesinden %90 bursum var. Talihsizlik olmuş sağlık olsun
Merhaba streslenmen emin ol çok doğal sadece son gün hiç çalışma ve kafa dinle onun dışında ben de geçen sene girdim LGS'ye 493 küsur puanla çapa fen lisesini kazandım. Denemelerde kazandığın puan gayet iyi. İnşallah çapa Fen'de bekliyorum seni gelecek seneye.
İnşallah, gelirsem forumdan bir şekilde iletişime geçelim tanışırız hem ☺

Ben son 1 haftaya kadar hiç heyecan yapmadım. En son bu hafta işte öyle bir heyecan yaptım ki, normalde 480 civarı alan ben birden 430-450 civarına vurdum. Stres berbat bir şey yenmeye çalışıyorum sen de yenmeye çalış. Ufak işlem hataları yapmana sebep oluyor ve en kolay soruları kaçırabiliyorsun.

Arkadaşlar, Allah nasip ederse cumartesi günü LGS'ye giriyorum. Şu zamanlar ne yapmalı mesela şu son iki gün ders yapmalı mıyım? Okulumuz bir aydır, haftada 3 defa Online deneme yapıyor, ortalama puanım 484.34. İyi bir fen lisesi için yeterli midir? Varsa sınava giren arkadaşlar o ortam çok heyecan veya kaygı yaptırıyor mu? Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Bende gireceğim deneme çözmeyi bıraktım sadece YouTube'den tekrar videoları izliyorum son bu arada başarılar dilerim sınava girecek olan herkese.

Geri
Yukarı