LGS önerileri

7.sınıf konularını iyice öğrenin, 8de genel ders tekrarlarınızı yapın, matematik çözmeyi bırakmayın, son aylar da bol bol deneme yapın.

Hocam 7. sınıftaki deneme sıralamasıyla 8. sınıftakinin gram alakası yok çok değişiyor sıralamalar şu anda bunu bilemez.
Sınıf arkadaşları değişmeyecek ayrıca neden alakası yok? Biraz oynayabilir belki ama seneye de benzer performans gösterir. Tabi arkadaşları çalışıp o çalışmazsa ya da tam aksi olursa başka.

Sınıf arkadaşları değişmeyecek ayrıca neden alakası yok? Biraz oynayabilir belki ama seneye de benzer performans gösterir. Tabi arkadaşları çalışıp o çalışmazsa ya da tam aksi olursa başka.

Benim 7. sınıfta denemeleri 8. sınıftaki kadar iyi gelmiyordu ayrıca birçok kişinin sonucu değişti sınıfla alakası yok ayrıca önemli olan il sıralaması 7. sınıfta çok iyi yapıp 8. sınıfta 1 tane denemede yapamayanlar gördüm konuların zaten alakası yok 7. sınıfta hem çok az yeni nesil soru soruyorlar.

Çalışmayla da alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü 7. sınıfta neredeyse yeni nesil sormuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı