LGS olmasına rağmen teknolojiden kopamamak

ArdaSwarp

Centipat
Bu sene LGS sınavına gireceğim fakat teknolojik aletlerle verimli vakit geçirmek yerine çoğu zaman oyun oynuyorum. Biliyorum bu bana bağlı bir şey fakat değerli abilerim ablalarım siz de bu yıllardan geçtiniz. Bana tavsiyeler verebilir misiniz?

Kendini sınırlarım dersen, ara sıra oynayıp kafanı boşaltman daha iyi olur. Ben geçen sene böyle yaptım. Dilimim 0,82.
Helal olsun. Hangi liseye gittiniz? Ben bütün derslerden iyi net yaptım. Ama Matematik batırdı beni.
Bu sene LGS sınavına gireceğim fakat teknolojik aletlerle verimli vakit geçirmek yerine çoğu zaman oyun oynuyorum. Biliyorum bu bana bağlı bir şey fakat değerli abilerim ablalarım siz de bu yıllardan geçtiniz. Bana tavsiyeler verebilir misiniz?

Ben de vazgeçememiştim. Teknoloji ile LGS'yi dengeleyebilirseniz 10 numara, bir de başarılı olursanız 20 numara.

Ben sınava girdim. Girdikten sonra sakın ama sakın keşke biraz daha fazla çalışsaydım deme. O yüzden çalış. Ben demiştim ama sen deme. Ben de teknolojiden kopamıyordum sabah akşam discord Instagram keşke silseydim. ☹️

Tamamen kapatmanızı tavsiye etmem bir yerden sonra ders çalışmaktan bıkıyor insan.

Ben de çok oyun oynuyordum LGS zamanında ama test çözdükten, ders çalıştıktan sonra. (Fen lisesindeyim şuan) Bilinçli olmanız lazım, sınav sonrasını ve geleceğinizi düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı