LGS puanı 2 ayda artar mı?

Sebep nere gidelim o zaman fen yapamayanlar fen lisesi yani.

Sebebi kendiniz görün bunca Anadolu okuyan nereye gidiyor üniversite okuyup işsiz kalıyorlar ya fene gideceksin ya mesleğe mesleğe gidersen hem iş öğrenirsin hızlı atanıp işsiz kalmazsın. Fende ise sana öncelik verirler.

Kankam ben de senin gibiydim ama afedersin biraz popomu sıktım, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi kazandım kalk şuan çalış masanda ama şunu da unutma. Kötü bir lise kötü bir üniversite değildir.

Sebebi kendiniz görün bunca Anadolu okuyan nereye gidiyor üniversite okuyup işsiz kalıyorlar ya fene gideceksin ya mesleğe mesleğe gidersen hem iş öğrenirsin hızlı atanıp işsiz kalmazsın. Fende ise sana öncelik verirler.
Knk kesinlikle öyle bişey yok.

Buyur hocam madem bu kadar bilgilisiniz bana cevap verin o zaman ben bu notla nere gideyim o iyi en azından biraz bak biraz sıkı çalışsa 380 falan yapsa iyi bir Anadolu'ya gider sıkıntı fen lisesi o olmaz. Ben nere gideyim silivriyi boylatır bu not o zaman söyleyin bu kadar bilgili mübarek Galatasaray lisesine gitmiş gibi konuşan kişi bana çözümün ne aynı şeyi söyle yani yöntemi çekip gider çalışırım (zaten şu an çalışıyorum :) )

🤣 🤣 Hocam o zaman nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz merak ettim de sizin içtiğiniz ilaçtan bize de lazım doğrusu.

Bune çokmu etkiledim sizi kimsr yazmıyo 🤣 🤣
Dostum yeni gördüm salmıştım konuyu.
Benim girdiğim sene okullar kapalıydı korona olan sene yani.
Annem benim bir öğretmen ondan dolayı başıma çok çöküyordu ondan dolayı.

En son denemem 335 geldi, 400'e çıkarmaya çalışıyorum. 2 ayda çıkar mı, günde 150 soru çözüyorum? Bazen hiç çözemiyorum aksilikler oluyor, ramazan olduğu için zaten yorgun olduğum için 70 soru yapıp bırakıyorum. Çok korkuyorum ya kötü gerlirse diye, öneriniz nedir?
Ben zamanında 350 yeni nesil çözerdim. Bedeli bana tüm arkadaşlarım oldu ama fen lisesinde okuyorum.

Kankam ben de senin gibiydim ama afedersin biraz popomu sıktım, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi kazandım kalk şuan çalış masanda ama şunu da unutma. Kötü bir lise kötü bir üniversite değildir.

Knk kesinlikle öyle bişey yok.
Kesinlikle hocam. Sıkmadan bir şeyler kazanılmıyor.

Geri
Yukarı