LGS sadece 1.dönem konularından mı olacak?

En zayıf olduğun derse ağırlık ver mutlaka. Benim matematiğim çok kötüydü, zaten kötü deyip çalışmadım ve çok pişman oldum.
1614242312279.png

Her gün paragraf sorusu çözmeyi de ihmal etme.

Matematikten ve fenden hiçbir şey anlamıyordum. Matematik 2 net fende 15 soru yaptım 12'si doğru çıktı. İngilizce yi 3 dakikada fulledim 10 net. Din ve inkilapı salladım 2 sindede 2 yanlış çıktı. Türkçe muhtemelen 13 doğru falan sınava hiçbir şekilde çalışmadım. Sadece 10 gün önceden 900'a kadar örnek soru çözmüştüm. Ve LGS'ye gircek arkadaşa tavsiye sürekli çalış başarılı olursun zaten. @hadwiger matematikte 2 tane kolay soru vardı bari onları yapsaydınız ben bile anlamayan biri olarak yaptım :D

En zayıf olduğun derse ağırlık ver mutlaka. Benim matematiğim çok kötüydü, zaten kötü deyip çalışmadım ve çok pişman oldum.
1614242312279.png

Her gün paragraf sorusu çözmeyi de ihmal etme.
Çok iyi bence matematik dışında.Umarım lisede düzeltebilirsiniz.Herkesin matematiği iyi olacak diye birşey yok sonuçta.Kendinizi üzmenize gerek yok.Baksanıza diğer dersleriniz mükemmel.

Çok iyi bence matematik dışında. Umarım lisede düzeltebilirsiniz. Herkesin matematiği iyi olacak diye bir şey yok sonuçta. Kendinizi üzmenize gerek yok. Baksanıza diğer dersleriniz mükemmel.
Teşekkür ederim. Lisede biraz daha düzeldi matematiğim, umarım düzelmeye de devam eder. Dediğim gibi, şu anki durumumdan dolayı üzgün değilim ve okulumdan memnunum.

Daha zordu. İlk LGS gayet kolaydı, sadece öğrenciler TEOG gibi aptalca planlanmış bir sınavdan geçtikleri için afalladılar. Türkiye eğitim sisteminde iyi olan tek bir şey varsa o da LGS'dir.
İlk LGS’nin hiç de kolay olduğunu düşünmüyorum evet öğrenciler biraz afalladı ama sadece 18 tam puan alan kişi vardı Türkiye’de ve en yüksek puanla alan okul bile 450 ile alıyordu.

İlk LGS’nin hiç de kolay olduğunu düşünmüyorum evet öğrenciler biraz afalladı ama sadece 18 tam puan alan kişi vardı Türkiye’de ve en yüksek puanla alan okul bile 450 ile alıyordu.
Hocam önceki mesajlarımda da anlattım ama. Kolay bir sınav değildi ama kesinlikle zor bir sınav değildi. Dediğim gibi TEOG gibi 5. sınıf çocuğunun yapacağı sorulara alışmıştı öğrenciler. İlk kez ''yeni nesil'' sorular ile karşılaştılar, normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı