LGS sınavına girenlere motivasyon

LGS'yi kazanamazsan hayatın bitmiyor. LGS'nin hiçbir değeri yok. Şu anki aklım olsa LGS'ye hiç çalışmazdım ve direkt mahallemdeki okula giderdim. Önemli olan lisede nasıl bir performans gösterdiğin.
Doğru söylüyorsunuz. Ama meslek lisesi ortamıyla anadolu vaya fen ortamı aynımı ? ( Tabiki arkadaşın eli elinde bu ). Yoksa doğru.

Doğru söylüyorsunuz. Ama meslek lisesi ortamıyla Anadolu veya fen lisesi ortamı aynı mı? (Tabii ki arkadaşın elinde bu). Yoksa doğru.
Tabii ki meslek lisesi ortamıyla bir fen lisesinin ortamı aynı değil. Meslek lisesine asla gidilmez zaten. Benim demek istediğim şey her mahallede olan orta seviyeli bir Anadolu lisesi. Şu anda mahalle lisesinde 10. sınıfı bitirdim ve hem 9. sınıfta hem 10. sınıfta takdir aldım yüksek ortalamalarla. :D

Tabii ki meslek lisesi ortamıyla bir fen lisesinin ortamı aynı değil. Meslek lisesine asla gidilmez zaten. Benim demek istediğim şey her mahallede olan orta seviyeli bir Anadolu lisesi. Şu anda mahalle lisesinde 10. sınıfı bitirdim ve hem 9. sınıfta hem 10. sınıfta takdir aldım yüksek ortalamalarla. :D
Dediğimi anlamışsınızdır zaten.

Ben dahil herkese başarılar. Aylardır matematik ağırlıklı çalışmama rağmen matematik netlerim bir türlü yükselmedi. Ama olsun en azından "denedim ve olmadı" diye biliyorum. 🙂

Geri
Yukarı