LGS sonuçlarıma göre kaçlık dilime girerim?

Yasar Efe0

Femtopat
Daha fazla  
Bende 2022 LGS'ye giren öğrencilerden biriyim sorduğum soruyu tahmini ve çevrenizdekilerin sınav sonuçlarına göre yorumlarsanız sevinirim.
Türkçe 18 2
Fen 17 3
Mat 15D 2Y 3b.
Ara dersler Full.

Puanın yaklaşık 444, yüzdelik dilimi ise bilemeyiz ama tahminen %2-3 arası gelir.
Umarım yüzdelik dilim hocam o tahmin gibi olur ama daha yüksek gibi olur arkadaşın benimde arkadaşa yakın aramızda 2-3 Doğru var ama yüzdelik dilimler çok yükselecek teog gibi olacak çünkü bu sınav 2019'dakine benziyor.

Umarım yüzdelik dilim hocam o tahmin gibi olur ama daha yüksek gibi olur arkadaşın benimde arkadaşa yakın aramızda 2-3 Doğru var ama yüzdelik dilimler çok yükselecek teog gibi olacak çünkü bu sınav 2019'dakine benziyor.
Hocam ben de öyle düşünüyordum fakat bu sene galiba çok çalışmayan var o yüzden sınav kolay olmasına rağmen kötü yapan da çok kişi var. Biraz araştırdım tahminimce yüzdelikler 2020’den biraz fazla 2019’dan az olur. Ama 2021’i baz almak çok yanlış ve çok kişi bu hataya düşüyor.

Hocam ben de öyle düşünüyordum fakat bu sene galiba çok çalışmayan var o yüzden sınav kolay olmasına rağmen kötü yapan da çok kişi var. Biraz araştırdım tahminimce yüzdelikler 2020'den biraz fazla 2019'dan az olur. Ama 2021'i baz almak çok yanlış ve çok kişi bu hataya düşüyor.

Evet,bu sınav 2019 dışında diğerlerine göre basitti ben tahminimce %4 falan çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı