LGS sonuçlarındaki netler yanlış

DnzCgn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem 1:
İ5 13400F / ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti TWIN EDGE 8GB / GIGABYTE H610M H V2 / GSKILL 8GB RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz x 2 / Crucial 1TB P3 Plus (5000/3500) / RAMPAGE CARİSHMA MESH
Sistem 2(G911)
İ7 11800H / RTX 3060 / Kioxia Exceria G2 1TB / Crucial 16 GB 3200 MHz DDR4 CT16G4SFRA32A / Windows 11 Home Single Language
Meslek
Junior Dev.
Merhaba LGS sonuçları açıklandı ve size bir konu hakkında değinmek isterim. LGS hakkında konuştuğum tüm arkadaşlarımdan netlerim yanlış kontrol edildi cevabını aldım sonra kendi netlerime baktım ki ne göreyim aynı onlar gibi kitapçıkta olan doğru yanlışla işlenen doğru yanlış değil. Hadi kaydırma yaptık desek niye 5-6 kişide olsun veya niye tüm derslerde olsun? Bunun nedeni nedir? Biz mi bir şeyi yanlış anladık? (Not: kaydırma ihtimali çok düşük minimum 3 veya 4 kere kontrol ettim.)

Muhtemelen kitapçığa farklı optiğe farklı işaretleme durumu olmuştur. Kendinden çok eminsen gidip itirazda bulunabilirsin. 20 lira ücreti vardı sanırım.

Öyle bir durum olsa niye okulları farklı 5 kişide aynı durum olsun ki?

Hepinizin yapmış olma ihtimali de var.

O zaman hepsinin yanlış çıkması gerek değil mi? Benim dediğim kitapçıktan kontrol ettiğimde 15 doğru 5 yanlış vardı fen ve Türkçe'den geçirilen ise ikisindende 13 doğru 7 yanlış. Öyle bir ihtimal yok. Kaydırma yapmadığıma neredeyse eminim minimum 3-4 kere kontrol ettim aynı şekilde arkadaşlarımda kontrol ettiğini söylüyor. Çok değişik bir olay.

O zaman hepsinin yanlış çıkması gerek değil mi? Benim dediğim kitapçıktan kontrol ettiğimde 15 doğru 5 yanlış vardı fen ve Türkçeden geçirilen ise ikisinden de 13 doğru 7 yanlış. Öyle bir ihtimal yok. Kaydırma yapmadığıma neredeyse eminim minimum 3-4 kere kontrol ettim aynı şekilde arkadaşlarımda kontrol ettiğini söylüyor. Çok değişik bir olay.
Hepiniz itiraz edin o zaman. Yapacak başka bir şey yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı