LGS'de kaç puan alırım?

yanancpu

Picopat
Daha fazla  
Dediğim gibi. Bilfen denemelerinde LGS'ye yakın denemelerde 460 falan, zor olanlarda ise 440 civarı alıyorum. LGS iyi geçer mi? Puanım yükselir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi. Bilfen denemelerinde LGS'ye yakın denemelerde 460 falan, zor olanlarda ise 440 civarı alıyorum. LGS iyi geçer mi? Puanım yükselir mi?

Genelde sonuçlar denemelerin 50 puan üzeri veya 50 puan altında seyreder yüksek ihtimalle alacağınız minimum puan 400 civarı olacaktır tabii çözdüğünüz denemelerin zorluklarını bilemem umarım kolay denemeler alıp kendinizi kandırmadınız yoksa daha çok üzülürsünüz düşük alırsanız.

Benim de en büyük korkum bu, sadece bilfen denemeleri de değil başka kaynakların denemeleri bana daha kolay geliyor genellikle 460-470 alıyorum.

Tudem-okyanus vb. kaynakları çözün genelde en zorları bunlar olur bunları da yapıyorsanız korkmayın.

Benim de en büyük korkum bu, sadece bilfen denemeleri de değil başka kaynakların denemeleri bana daha kolay geliyor genellikle 460-470 alıyorum.

Şöyle söyleleyim sana bütün denemelerimin ortalama yüzdeliği 1.5'larda bir şeydi sınavda 0.9 yaptım ve çoğu arkadaşım denemelerde yaptığından daha yüksek yaptı yani umarım sende denemede yaptıklarından yüksek yaparsın.

LGS iyi geçer mi bilemeyiz, sınav anı psikoloji çok farklı oluyor. Şu an yaptığının yarısını da yapabilirsin doğru düzgün stres yönetimi yapamazsan veya şu an yaptığının çok çok üstünde de yapabilirsin.

Genelde sonuçlar denemelerin 50 puan üzeri veya 50 puan altında seyreder yüksek ihtimalle alacağınız minimum puan 400 civarı olacaktır tabii çözdüğünüz denemelerin zorluklarını bilemem umarım kolay denemeler alıp kendinizi kandırmadınız yoksa daha çok üzülürsünüz düşük alırsanız.

Tudem-okyanus vb. kaynakları çözün genelde en zorları bunlar olur bunları da yapıyorsanız korkmayın.
Reis iyi diyorsun fakat hedeflediği lise önemli. 400 ile 420 arasında çok feci fark var biliyorsundur, şahsen arkadaşın bu zamandan itibaren alacağı netlerin 450-470 olması en iyi olacaktır.

Geri
Yukarı