LGS'de matematik netleri nasıl yükseltilir?

Falcon_1

Hectopat
Daha fazla  
Hemen konuya geçeyim, benim matematik dışında diğer derslerimin hepsi iyi, Full'e yakın yapıyorum ancak matematik netlerim 2-3 civarında. Hedefim 9 net veya 10 net. 8 net de olabilir. Hedefim çok yüksek değil. Size sorum şu; kalan sürede bu kadar arttırabilir miyim, arttırabilirsem tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen konuya geçeyim, benim matematik dışında diğer derslerimin hepsi iyi, Full'e yakın yapıyorum ancak matematik netlerim 2-3 civarında. Hedefim 9 net veya 10 net. 8 net de olabilir. Hedefim çok yüksek değil. Size sorum şu; kalan sürede bu kadar arttırabilir miyim, arttırabilirsem tavsiyeleriniz nelerdir?
Ne kadar süren var konularda çok eksik misin ?

Sınava 24 gün var çok aşırı eksiğim yok ama her ünitede parça parça var.
Temel konularda eksiklerini kapatıp yapamadığın sorular üzerinden ilerleyebilirsin ben olsam öyle yapardım temeli tamamlayıp üstüne soruyla pekiştirilebilir ama bu konuyu bir öğretmenle konuşsan bence daha faydalı olabilir.Hem eksiğini görür hoca ona göre bir yönlendirme yapar sana.

Temel konularda eksiklerini kapatıp yapamadığın sorular üzerinden ilerleyebilirsin ben olsam öyle yapardım temeli tamamlayıp üstüne soruyla pekiştirilebilir ama bu konuyu bir öğretmenle konuşsan bence daha faydalı olabilir. Hem eksiğini görür hoca ona göre bir yönlendirme yapar sana.

Teşekkürler yardımcı olduğun için.

Geri
Yukarı