LGS'ye 2.5 ay kala 500 puan yapmak mümkün müdür?

İmkansızlığını göz önünde bulundurursak olmaz gibi. Yine de var mıdır bir umut sizce? Günlük 10 saate vurmayı umuyorum.
Günde 10 saat çalışmayı vurabilirsiniz ancak her gün bunu rutin halinde yapamazsınız. Baya sıkılacaksınız ve sonra test çözmekten vazgeçeceksiniz. Günde rutin halinde 10 saat'e yakın bir sürede çalışsanız. 9.sınıf'ta çalışma isteğiniz bile olmayacaktır. Bu da sınav notlarınızın etkisi olacaktır. Bence iyi düşünün. Günde 3-4 saat bile yeter.

Geçen sene girdim lgsye adam gibi son 1 ay çalıştım 470 aldım 0.6 ya girdim. Günlük 10 saat değil de daha kısa fakat daha verimli çalışabilirsiniz. Bence 1 deneme+ soru sayısının yeteri kadar katı kadar soru çözün.

Eğer konuların tamsa sadece deneme çözerek yapılabilir fakat konuların halen tam değilse hızlıca onları tamamlayıp günde en az 2 deneme çözmelisin. Ben öyle çalışmıştım.

10 saat çalışamazsınız vazgeçin bu fikirden. 500 Puan zor ama yapılamayacak şey değil. Yapanlar nasıl yapıyor?

İmkansızlığını göz önünde bulundurursak olmaz gibi. Yine de var mıdır bir umut sizce? Günlük 10 saate vurmayı umuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı