LGS'ye 2 ay kala çalışsam kazanır mıyım?

Darsiere

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, şuana kadar LGS'ye gram çalışmadım. Sınava 2 gün kala çalışmaya başlarım ben, genelde ise sınavda 60-70 en fazla 90 alıyorum. Son 2 ay kala çalışsam 350-400 gibi puanlar yapabilir miyim ? Yeni nesil sorularda biraz biraz yapabiliyorum ama çok değil, çokda derslere ilgisi olmayan birisiyim fakat güzel biryerlere gelmek istiyorum.

Ders çalıştığım zaman, örnek veriyorum Türkçe sınavına çalışırken ilk testimde 10 sorudan 8 net yapınca mutlu oluyorum. Diğer denemede ise neredeyse çok az net yapıyorum. Sizce bunu nasıl çözerim? Derslere olabildiğince kendimi vermeye çalışıyorum fakat, çok iyi değilim. Şuanda ortalamam 65, ilk iki ingilizce seçmeli ve normal ingilizce sınavından.

Hayır, 350-400 falan yapamazsınız. 320-330 falan anca alabilirsiniz. Sene başından beri (hatta Mayıs'tan beri çalışıyorum) daha yeni yeni 400 üstünde sabit tutmaya başladım.

Günde 8-10 saat çalışırım diyorsanız 350 belki.

Arkadaşlar merhabalar, şuana kadar LGS'ye gram çalışmadım. Sınava 2 gün kala çalışmaya başlarım ben, genelde ise sınavda 60-70 en fazla 90 alıyorum. Son 2 ay kala çalışsam 350-400 gibi puanlar yapabilir miyim ? Yeni nesil sorularda biraz biraz yapabiliyorum ama çok değil, çokda derslere ilgisi olmayan birisiyim fakat güzel biryerlere gelmek istiyorum.

Ders çalıştığım zaman, örnek veriyorum Türkçe sınavına çalışırken ilk testimde 10 sorudan 8 net yapınca mutlu oluyorum. Diğer denemede ise neredeyse çok az net yapıyorum. Sizce bunu nasıl çözerim? Derslere olabildiğince kendimi vermeye çalışıyorum fakat, çok iyi değilim. Şuanda ortalamam 65, ilk iki ingilizce seçmeli ve normal ingilizce sınavından.
Son bir ay kala calistim 397 puan yüzde 6 lik dilime girdim ama seni bilmem

Hayır, 350-400 falan yapamazsınız. 320-330 falan anca alabilirsiniz. Sene başından beri (hatta Mayıs'tan beri çalışıyorum) daha yeni yeni 400 üstünde sabit tutmaya başladım.

Günde 8-10 saat çalışırım diyorsanız 350 belki.
Mayıstan beri nasıl çalışıyorsun? Mart ayındayız.

Valla ben hiç çalışmadan 320 aldım😀. Ama yinede sen çalış matematiğe yüklen matematiğim 100 olmasına rağmen 12 doğru yaptım.

Mayıs'tan beri nasıl çalışıyorsun? Mart ayındayız.

Geçen seneki mayıs ayı muhtemelen.
Konu açacaktım fakat bu konu varken gereksiz geldi. Bende arkadaşla aynı durumdayım fakat 350 alıyorum denemelerden. Matematikten 8 doğru yapıyorum o yüzden puan düşüyor. Sizce matematiğimi nasıl geliştirebilirim? Umarım kendi konumu açmadım diye ceza yemem çünkü aynı konudan açmak çok saçma.

Denemelerde kaç puan yapıyorsunuz ? Dersleri dikkatinizi vererek dinliyor musunuz, hiç test çözdünüz mü ?

Arkadaşlar merhabalar, şu ana kadar LGS'ye gram çalışmadım. Sınava 2 gün kala çalışmaya başlarım ben, genelde ise sınavda 60-70 en fazla 90 alıyorum. Son 2 ay kala çalışsam 350-400 gibi puanlar yapabilir miyim? Yeni nesil sorularda biraz biraz yapabiliyorum ama çok değil, çokda derslere ilgisi olmayan birisiyim fakat güzel bir yerlere gelmek istiyorum.

Ders çalıştığım zaman, örnek veriyorum Türkçe sınavına çalışırken ilk testimde 10 sorudan 8 net yapınca mutlu oluyorum. Diğer denemede ise neredeyse çok az net yapıyorum. Sizce bunu nasıl çözerim? Derslere olabildiğince kendimi vermeye çalışıyorum fakat, çok iyi değilim. Şu anda ortalamam 65, ilk iki İngilizce seçmeli ve normal İngilizce sınavından.

Ben son 1 hafta kala çalıştım 365 yaptım. Düzgün çalışırsan 450 bile yaparsın bence. Konular kolay zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı