LGS'ye 2 hafta kala kaç puan artar?

hazır pc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. LGS 2 hafta kaldı ben 350-370 puan arasi aliyorum 2 haftada 440 veya 470 puanlara gelebilir miyim? Kendimi sık sık deneme yapiyorum ve eksik olduğum konularla alakali konu tekrari yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelebilirsin. Ama kişiden kişiye değişir çünkü tüm konuyu biliyor ama ufak bir yerinden bütün sorularda aynı yerden kaçırıyorsan orayı öğrenip yapabilirsin. Önce en sık yaptığın hatayı bul ve telafi et.

Arkadaşlar merhaba. LGS 2 hafta kaldı ben 350-370 puan arasi aliyorum 2 haftada 440 veya 470 puanlara gelebilir miyim? Kendimi sık sık deneme yapiyorum ve eksik olduğum konularla alakali konu tekrari yapıyorum.
Soru tekrarı değil soru tiplerini ve nasıl geldiklerini öğrenmen lazım. Bunun için de konuları iyice öğrendiğinden emin olduktan sonra youtube dan aç bak soru çözümlerine nasıl yapıyolar diye önce sen çözmeye çalış sonra dinle. Daha sonra da soru çözmeye başla anlamadıklarını sallama dinle çözümlerini abartılacak kadar da yapma tabii ama.

Beğenmedim atanlar kendilerini kandırıyor, bugünü saymazsak şurada 11 gün kalmış ve sınavdan birkaç gün önce çalışmanı tavsiye etmem. 1 hafta öncesinde 250 puandan yüksek yapıyorsan işin zor. Neredeyse 1 haftada +100 puan yapamaz maalesef.

Beğenmedim atanlar kendilerini kandırıyor, bugünü saymazsak şurada 11 gün kalmış ve sınavdan birkaç gün önce çalışmanı tavsiye etmem. 1 hafta öncesinde 250 puandan yüksek yapıyorsan işin zor. Neredeyse 1 haftada +100 puan yapamaz maalesef.
Zaten 370-350 alan birisi 11 gün boyunca yanlış yaptığı soru tiplerine çalışırsa 100 puan olmasa bile puanını 400-420 bandına çıkartabilir.

Çözdüğü denemeler zordur, LGS konu bilgisiyle yapılabilecek gibi sorulabilir, kolay sorulabilir arkadaş da azıcık gayret ederse neden olmasın? En azından olmaz diye bırakıp 370 alacağına LGS'den, biraz da kendi gayretiyle 420 430 alıp hayallerini bile değiştirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı