LGS'ye 3 ay kala nitelikli lise kazanılır mı?

Çok haklısınız hocam Türkçe, din,inkilap,fen, İngilizce gibi dersler kolay geliyor ama matematiğe gelince duruyorum sadece bakıyorum.
Bir bana mı matematik soruları saçma geliyor? Roman mı okuyorum, soru mu çözüyorum belli değil. Kullandığım kaynak Nitelik Süper 8 bu arada. Artık bunu çözebilirsem iyi bir sonuç alırım diye düşünüyorum.

Bir bana mı matematik soruları saçma geliyor? Roman mı okuyorum, soru mu çözüyorum belli değil. Kullandığım kaynak Nitelik Süper 8 bu arada. Artık bunu çözebilirsem iyi bir sonuç alırım diye düşünüyorum.

Hocam resmen soruyu ne kadar karıştırabiliriz diye düşünüp durmuşlar gibime geliyor. Normal yeni nesil olmayanları çok kolay bir şekilde çözüyorum yeni nesil çok zorluyor hadi inşallah bu sene veri analizi çok çıkarda şansımız artar.

Hocam resmen soruyu ne kadar karıştırabiliriz diye düşünüp durmuşlar gibime geliyor. Normal yeni nesil olmayanları çok kolay bir şekilde çözüyorum yeni nesil çok zorluyor hadi inşallah bu sene veri analizi çok çıkarda şansımız artar.
Veri analizi dünyanın en iyi konusudur. Delikanlı gibi uzatmadan söylüyor her şeyi. Ama diğerleri öyle mi, hayır. Üslü sayılar var ya, insanı delirtir.

Veri analizi dünyanın en iyi konusudur. Delikanlı gibi uzatmadan söylüyor her şeyi. Ama diğerleri öyle mi, hayır. Üslü sayılar var ya, insanı delirtir.

Veri analizi kraldır hocam. 😀 Direk şunu şunu yapacaksın veya tablonun gösterimi çok kolay ne güzel. Diğerlerine bakıyorsun hocam kim yazmış bu romanı diyorsun.

Veri analizi kraldır hocam. 😀 Direk şunu şunu yapacaksın veya tablonun gösterimi çok kolay ne güzel. Diğerlerine bakıyorsun hocam kim yazmış bu romanı diyorsun.
Hocam şimdi hatırladım, martın sonunda Tonguç akademi deneme yapıyor. Ben giriceğim denemeye, sen de gir istersen. Yararı olur.

Hepinize merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki LGS sınavına 3 ay kaldı. Sıfırdan tekrar yapmayı düşünüyorum. Geriye kalan zamanımda da test, deneme ve paragraf çözmeyi hedefliyorum. Günde 4-6 saat çalışarak nitelikli bir lise kazanabilir miyim? Günde kaç soru çözmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Benim rehber hocam söylemişti 2020 LGS'ye giren bir öğrencisi son 3 ay çalışarak pertienviyal kazanmış verimli bir şekilde çalışırsan fen lisesi olamayabilir ama kesinlikle çok iyi bir Anadolu lisesi kazanabilirsin.

Ben de LGS'ye çalışıyorum. İnanın bana matematik dışında bütün dersler kolay. Ama matematik yeni nesil sorular çok zor.
Genelde 2-3 saat çalışıyorum ben. Benim için yeterli bir süre.
Ben de sizin gibi çalışıyorum. Fakat bana matematik saçma gelmiyor. Nedensizce severim. Fakat test kitaplarındaki sorular aşırı saçma. Geçen senelerin LGS soruları 5 soru hariç kolay. Fakat mantık aramamak lazım. Bu sene biraz daha geçen seneye benzetseler soruları işimiz çok kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı