LGS'ye 4 gün kala fen bilimleri netimi arttırabilir miyim?

Alper elmas

Hectopat
Daha fazla  
Genelde 15-16 yapıyorum ama istediğim puan için 19 falan yapmam gerekiyor. Yapabilir miyim? Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zor. Deneme illaki olmuşsunuzdur. En çok yanlışınız çıkan bir iki konuyu seçin ve son kez çalışın. Belki yapabilirsiniz kim bilir?
Düşündürücü atmanız mesajımı beğenmediğiniz gösteriyor sanırım. Ama birkaç günde 4-5 net zor dediğim gibi. Çalışırsanız artar elbette.

Son düzenleme:
İlk olarak denemelerde stres yönetimini iyi sağlaman lazım, çok panik olduğunda nefes egzersizleri yaparak sakinleşebilirsin, mavi maddelere dokunarak veya bakarak stresini azaltabilirsin. Denemeleri full dikkat ile yap, eksiklerini bul ve test kitabından çöz. YT'den videolar izle(Tonguç hariç).

Dikkatli olman ve kendine güvenmen yeterli. Şu andan itibaren çok geliştirmen mümkün değil ama bildiklerini yanlış yapma.

Genelde 15-16 yapıyorum ama istediğim puan için 19 falan yapmam gerekiyor. Yapabilir miyim? Nasıl yapabilirim?
Hocam konu vereyim direk fen ilk dönem eh işteydi şimdi 18-19 aralarında geziyorum .Sadece açık hava basıncı periyodik tablo ve dna genetik kodun bir kısmını çalıştım. Bence kilit konular bunlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı