LGS'ye az kaldı ve çalışamıyorum!

Hocam beni yanlış anlamayın ama siz bana neden yardım ediyorsunuz ki ? Ben sizin rakibiniz değil miyim ? Niye benim iyiliğimi isteyesiniz ? Gerçi benim netlerim size rakip olamayacak kadar düşük 😔 . Mesela bizim dershanede kimse kimseye yardım etmez çünkü herkes birbirini rakip olarak görüyor, birbirimize soru bile soramıyoruz . Sizin bu tavrınız çooookkk hoşuma gitti 🙂😍😃 cidden çok sağolun , hepiniz sağolun , teşekkür ederim 🤩

Ben de size, hepimize inanıyorum tam gaz devam 🙂
Foruma üye olmamızın amacı yardım etmek değil mi? Rakip olarak görmüyorum, kendim olarak görüyorum seni. İnsan kendi iyiliğini istemez mi? Netlerin bana rakip olamayacak kadar düşük değil, çok iyi alacağız. İzmir'deysen belki aynı okula da gidebiliriz. :) Bence dershanede sorun var, yardım etmeyi kötülük olarak görenlerin suçu böyle düşünmeniz. :) Her şey harika olacak 6 Haziran'da. 🥰

Foruma üye olmamızın amacı yardım etmek değil mi? Rakip olarak görmüyorum, kendim olarak görüyorum seni. İnsan kendi iyiliğini istemez mi? Netlerin bana rakip olamayacak kadar düşük değil, çok iyi alacağız. İzmir'deysen belki aynı okula da gidebiliriz. :) bence dershanede sorun var, yardım etmeyi kötülük olarak görenlerin suçu böyle düşünmeniz. :) her şey harika olacak 6 Haziran'da. 🥰

İşte Technopat bu nedenden dolayı seviyorum; üyeleri çok iyi, samimiler. Çok teşekkür ederim hepinize 😃 evet her şey harika olacak harika 😁
Foruma üye olmamızın amacı yardım etmek değil mi? Rakip olarak görmüyorum, kendim olarak görüyorum seni. İnsan kendi iyiliğini istemez mi? Netlerin bana rakip olamayacak kadar düşük değil, çok iyi alacağız. İzmir'deysen belki aynı okula da gidebiliriz. :) bence dershanede sorun var, yardım etmeyi kötülük olarak görenlerin suçu böyle düşünmeniz. :) her şey harika olacak 6 Haziran'da. 🥰

İzmir'de değilim maalesef ama düşünmeniz bile yeter ☺️

Hocam beni yanlış anlamayın ama siz bana neden yardım ediyorsunuz ki? Ben sizin rakibiniz değil miyim? Niye benim iyiliğimi isteyesiniz? 🙂

Bu forum yardımlaşmak için var 😃. Herkes kendi iyiliği için çalışıyor kendi başarısı için uğraşıyor. Örneğin çok yakın bir arkadaşında senin rakibin herhangi bir akrabanda, burada size tavsiye veren bizde.

Devamsızlık konusunda okula "Velisi olduğum ******** bilgim dahilinde okula gelmemiştir." tarzında bir dilekçe ile okula verin. Her gün için ayrı ayrı yazın. Bizim okul öyle siliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı