LGS'ye az kaldı ve çalışamıyorum!

Sınav kolay. Altyapın sağlamsa, dersleri iyi dinlediysen günde 3 saat düzenli çalışmayla halledersin.
Sınav zamanı yaklaşınca bol bol deneme çöz yanlışlarını değerlendir. Başarabilirsin.

Bu saatten sonra kendi güveniyorsan çalış kanka, benden bir halt olmayacak, asgari ücretle yaşayıp, ailem ölene kadar yanlarında kalacağım. Özgüvensiz bir birey olup, hiç saygı görmeyeceğim. Belki 30'dan sonra hayatta bile olmayabilirim.
Benim bile içim karardı. Senin gözünde benim hayatta olmamam lazım o zaman. 1 sene boyunca ne LGS'ye, ne derslerime çalıştım. Ama sene sonunda LGS'den 340 küsür puan yaptım. Kendini çok kasıyorsun bence, biraz rahatlaman gerek eğer düşünceler ciddiyse.

Selamlar sevgili Technopat üyeleri, LGS'ye yaklaşık 6 ay gibi bir süre kaldı ve bende çalışmaya karar verdim, tek sorun 3 ayı çöpe atmış olmam. Sürekli bilgisayar oyunlarında vakit geçirdim ve 3 ayımı çöpe attım. 1 Ocak'tan itibaren programlı çalışmaya başlamak istiyorum ancak sürekli bilgisayar/telefonla ilgilenmekten derslerime bakamıyorum, nasıl uzaklaşabilirim? 6 ayda 400 puan kadar yapmak istiyorum ki matematiğim berbat, ilk üniteleri dahi bilmiyorum. Gerekli kaynakları tek başıma almaya çalışıyorum (testler, soru çözmem de yardımcı olacak notlar vs.) Sizin önerileriniz nelerdir, siz daha önce bu durumda olduysanız ne yaptınız bilgilendirir misiniz?

Aynı durum bende de vardı okuldan geldiğim gibi arkadaşlarla yatana kadar oyun oynuyorduk. Sonra birden vicdan azabı geldi hemen o saniye bilgisayarı sökmüştüm ama benim için çok geçti :(.

Bu saatten sonra kendi güveniyorsan çalış kanka, benden bir halt olmayacak, asgari ücretle yaşayıp, ailem ölene kadar yanlarında kalacağım. Özgüvensiz bir birey olup, hiç saygı görmeyeceğim. Belki 30'dan sonra hayatta bile olmayabilirim.
Lgs den önce bende öyle düşünüyodum kendibi bozma dostum düşük alabilirsin ortaokul 8.sınıf ortalaman kaç

Geri
Yukarı