LGS'ye boşa çalıştım

@esadtetik, hocam arkadaş anlamıyor diye derse girmiyor. Yüz yüze de büyük ihtimalle anlamıyor, anlamadığı dersler illaki oluyordur. Derse giriyor ama.

Devlet de ne yapacağını şaşırdı, uzaktan yapsa öğrenci derse girmez. Yüz yüze yapsa virüs var sağlımız önemli. (!)

Geleceğini düşünmeyip yeteri kadar çalışmayıp sonra sisteme laf eden tipik bir liseli daha.

@esadtetik, hocam arkadaş anlamıyor diye derse girmiyor. Yüz yüze de büyük ihtimalle anlamıyor, anlamadığı dersler illaki oluyordur. Derse giriyor ama.

Devlet de ne yapacağını şaşırdı, uzaktan yapsa öğrenci derse girmez. Yüz yüze yapsa virüs var sağlımız önemli. (!)

Geleceğini düşünmeyip yeteri kadar çalışmayıp sonra sisteme laf eden tipik bir liseli daha.

Doğrusunuz hocam.

Her şey öğrencinin suçu zaten sorular falan da normal zorluktaydı. Teog gibiydi.

Anca laf yetiştiren moral bozan sivri dilli kalp kıran arkadaşlar gerçek hayatınızda siz ne oldunuz neyi becerdiniz burada atıp tutuyorsunuz🤫🤔

Merhaba, bu yazıyı biraz olsun içimi boşaltmak ve belki tavsiye alıp içimi rahatlatmak için yazıyorum.
LGS'den 360 puan alıp çok istediğim gerçekten kaliteli bir okulu 1 puanla kaçırdım. Şu anda 80 ortalamayla alan kötü denebilecek bir Anadolu lisesindeyim. Ailemin gitmemi istediği liseyi de 1 ortalama puanı ile kaçırdım! Yani ailemin yakın diye göndermek istediği 91 puanlık liseyi 90 puanımla kaçırdım. Üstelik benim ortalamam hep yüksekti ama 8. sınıfta uzaktan derslere girmediğim için hocalar puanımı düşürdü. Her ne kadar moralimi yüksek tutmaya çalışıp derslerime odaklanmaya çabalasam da bir arkadaşım aniden kaç puanla geldiğimi vs. soruyor 360 deyince çok şaşırıp nasıl buradası diyorlar tüm moralim kaçıyor 2-3 gün boyunca öyle devam ediyor. +arkadaşlarım kötü insanlar adam gibi muhabbet dahi edilmiyor.

24 yaşındayım. Lise dönemim dünyanın en güzel zevkli döne miydi? Okula gitmeden börek alırdım arkadaşlara kola aldırırdım. Güzelce yer arka sırada sonra uyurdum derslerde. Çıkışta koşa koşa eve giderdim. PC'ye otururdum. Şu yazıları gördükçe üzülüyorum. Milletin takıldığı stres yaptığı sorun edindiği üzüldüğü şeylere bak ya :D şu an gayet güzel bir hayatım iyi sayılabilecek bir maaşım var. Ben mi garibim bilmiyorum ama aşırı cringe geliyor bu olaylar. Ne olmuş kardeşim orta derece yere gittiysen? 91 puan alsaydın Harvard'a gidecektin de şimdi Diyarbakır at bakım seyislik yüksekokuluna mı gideceksin? Geçin bu boş işleri ya.

Her yer ağlayan ailem şurayı istiyordu ben buraya gittim ne olacak şimdi boşa çalıştım vs. diyen ergen doldu yıldık.

Son düzenleyen: Moderatör:
@XEfe.Bey, merak etme. Çok şey başardım, tecrübe ettim ki konuşuyorum. Dost acı söyler, tatlı dil de bir yere kadar.

Ben aslında foruma genel olarak söyledim bunu ama üstüne alındığına sevindim demek ki ne yaptığının farkındasın👍🙂
24 yaşındayım. Lise dönemim dünyanın en güzel zevkli döne miydi? Okula gitmeden börek alırdım arkadaşlara kola aldırırdım. Güzelce yer arka sırada sonra uyurdum derslerde. Çıkışta koşa koşa eve giderdim. PC'ye otururdum. Şu yazıları gördükçe üzülüyorum. Milletin takıldığı stres yaptığı sorun edindiği üzüldüğü şeylere bak ya :D şu an gayet güzel bir hayatım iyi sayılabilecek bir maaşım var. Ben mi garibim bilmiyorum ama aşırı cringe geliyor bu olaylar. Ne olmuş kardeşim orta derece yere gittiysen? 91 puan alsaydın Harvard'a gidecektin de şimdi Diyarbakır at bakım seyislik yüksekokuluna mı gideceksin? Geçin bu boş işleri ya.

Her yer ağlayan ailem şurayı istiyordu ben buraya gittim ne olacak şimdi boşa çalıştım vs. diyen ergen doldu yıldık.

Ergen dolduysa git buradan seni tutan yok yav tonlarca forum sitesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı