LGS'ye çalışamadım

Hala yapabilirsin. İnkılap gibi dersleri 1 güne yetiştirebilirsin. Tüm konuların videolarını izle internetten. Sadece matematik soru çözersen yetişir elbet. Diğerlerine pek gerek yok soru çözmeye. Konuyu bilsen yetiyor.

Eğer ortalamaların yüksekse pek dert etme. Bu yaptığın hatadan ders çıkartıp üniversiteye hazırlık zamanlarında hata yapmayabilirsin.

Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.

Kasmayın önemli olan üniversite bence ben hiç çalışmamıştım 300 almıştım.

Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.
Yakın liselere bakmaya başla.

Eğer sözel bölümde kendinize güveniyorsanız 1 ay boyunca sıkı bir şekilde fen ve matematik çalışırsan 400 civarı bir puan alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Hala yapabilirsin. İnkılap gibi dersleri 1 güne yetiştirebilirsin. Tüm konuların videolarını izle internetten. Sadece matematik soru çözersen yetişir elbet. Diğerlerine pek gerek yok soru çözmeye. Konuyu bilsen yetiyor.
Kanka sen LGS'ye girdin mi?
Kasmayın önemli olan üniversite bence ben hiç çalışmamıştım 300 almıştım.
300 puan ile hangi liseye gittin kanka?

Geri
Yukarı