LGS'ye çalışmamak

Witches

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Geliştirici
LGS'ye gram çalışmadım fakat denemelerde 461 alıyorum. Bazen matematikten full çekiyorum herkes 500 soru falan çözdüğümü sanıyor ve ben de çalışmayı deniyorum ve direkt bırakıyorum. Çalışmaya hiç başlamak istemiyorum ne yapmam lazım?

Şu an ne yapıyorsan öyle devam et, gördüğüm kadarıyla şu anki gidişat sana yetiyor zaten ders çalışmasanız bile. Tabii daha da yüksek hedefleriniz varsa çalışmam gerek diyorsanız konfor alanı harici yerlerde çalışmanızı önerebilirim. Evde çalışmak bazı insanlar için zor oluyor, kütüphane gibi yerlere gidin. Böyle yerlerde çalışmak daha basit gelir.

LGS'ye gram çalışmadım fakat denemelerde 461 alıyorum. Bazen matematikten full çekiyorum herkes 500 soru falan çözdüğümü sanıyor ve ben de çalışmayı deniyorum ve direkt bırakıyorum. Çalışmaya hiç başlamak istemiyorum ne yapmam lazım?
Hocam ben de o kadar çalışmayıp yine de matematikten 10-11 yapabiliyorum, fakat taktiğin falan mı var sınavda nasıl fulleyebiliyorsun matematiği? 5 Soru daha yapabilsem 400u gecicem inşallah.

Hocam şükredin. Lgs'ye hiç çalışmıyorum 230 aldım denemeden. Bu tatil bitince full çalışmam lazım.

Ben hiç çalışmadan LGS de 300 puan yapmıştım 400 küsurat başarıdır zaten üstüne gerek duymazsız nasıl gidiyorsan öyle git kendini kötü hissettiğin derslere göz gezdir. Eğer matamatiğim iyi olsaydı 400 yapabilirdim edb 15 küsurat diğer derslerde neredeyse Full çekmiştim matamatik Full boş matamatik özürlüsüyüm ben :).

Valla arkadaşlar ben lgsye hiç çalışmadan evinim yanındaki okula girdim nasıl becerdim bilmiyorum sırada tyt ayt var onlar baya kallavi olucak gibi hadi hayırlısı.

Geri
Yukarı