LGS'ye çalışamadım

Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.

Bence yapabildiğiniz kadarını yapıp girin sınava.

Bende bu sınava gircem. Hayalim 397 almak. Çünkü istediğim lise o puanda. Sorunuza gelecek olursak, LGS için tedirgin olmayın. Eğer olmazsa da okul puanıyla bir liseye gidersin. Benim ablam TEOG' dan 440 puan almıştı ve iyi bir liseye gitti. Fakat 1 yıl sonra LGS geldi ve okul artık LGS puanıyla değil de okul puanıyla alıyor. Yani sınavsız alıyor. Yani okul puanıyla alan liselerin hepsi kötü değil. Benim denemelerim çok güzel geçiyor fende fullüyorum diğer dersler güzel ama matematiği yapamıyorum ve sırf bu yüzden puanım hiç bir zaman 400' ü geçemedi. Yani kötü bir durum bu. Memnun değilim deneme puanlarımdan artık 4 yıl sonraki sınav için umudum olcak. Ne yapmanız gerek konusuna gelirsek, bilmiyorum. Sadece LGS den kötü puan alırsanız çok üzülmeyin dedim. Zaten bu yıl kontejan da bayağı yüksek olacak. Taktik veremiyorum yukarıdaki arkadaşların yorumlarını yapabilirsiniz. İnşallah istediğimiz liselere gideriz.

Geri
Yukarı