LGS'ye çalışamadım

Kanka LGS'nin cok da önemli olmadığını ben girdikten sonra anladım. Fazla kafana takma ama kendi cevrende senin seviyene uygun ortalama bi lise tutturmaya calıs. Her gün konu tekrarı calıs ve ben olsam matematiğe abanırdım.

Kanka LGS'nin cok da önemli olmadığını ben girdikten sonra anladım. Fazla kafana takma ama kendi cevrende senin seviyene uygun ortalama bi lise tutturmaya calıs. Her gün konu tekrarı calıs ve ben olsam matematiğe abanırdım.
Hocam öyle demeyin iyi çevre iyi lise üniversite sınavı için ön hazırlık.

Arkadaşlar kendinizi Stres'e sokmayın. Lise sınavı önemli değil çünkü milyon tane lise var ve çoğunda eşit eğitimi alıyorsunuz. Üniversite sınavı gibi bir duvar varken liseyi düşünmeyin bile. Hayat sizi bir şekilde sürükler merak etmeyin. İster çalışın sınava ister çalışmayın size kalmış. Kısacası daha yaşınız genç, canınızı sınav vs için sıkmaya değmez, gelip geçiçi şeydir sınavlar. Üniversite sınavına geldiğinizde anlarsınız beni veya yine gelip konu açarsınız. :D
İyi bir lise iyi bir çevredir, gizlice sigara içenlerle aynı sınıfta olmak istemez kimse.

Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.
ben lgs senin son günü çalışıp sabaha kadar uyumayıp 1 2 test çözdüm 300 puan aldım önünde hala vakit varken birşeyler yapabilirsin bence

Yeni konular

Geri
Yukarı