LGS'ye ne zaman başlamalıyım?

Bu yaz tatili peki?
Yaz tatili eğlenmene bak Lgs zaten inan zor olmuyor liseye bakınca Benim Tavsiyem Bütün Her şeyin gibi Lgs ye calismaman çünkü bu sınav o kadarda önemli değil Daha çok keyfine bak Ben sadece dershaneye gittim ve hiç çalışmamistim Şuan Anadolu lisesinde okuyorum

Meslek lisesine gitme yeter sinavina test çözüp eksiklerini fark ederek başlayabilirsin.
Meslek Lisesi'nin neyi var? Ben mesleğe gidiyorum gayet de memnunum. Okumanın fazla değeri kalmadı işsiz kalıyor okuyanların çoğu. Düşük puan alırsa bi meslek lisesine gidebilir. Tabi illa meslek de demiyorum. İyi bi okul tutturursa gitsin Anadolu ya da fene.

Meslek Lisesi'nin neyi var? Ben mesleğe gidiyorum gayet de memnunum. Okumanın fazla değeri kalmadı işsiz kalıyor okuyanların çoğu. Düşük puan alırsa bir meslek lisesine gidebilir. Tabii illa meslek de demiyorum. İyi bir okul tutturursa gitsin Anadolu'ya da fene.

Meslek lisesinde zorbalık uystrucu gibi şeyler aşırı fazla kötü çevre edindiğin anda tüm okul hayatin bitiyor zorbaliga laf bile etmiycem bende meslege gittim puanim Anadolu'ya yettigi halde keşke gitmeseydim para verseler okumam bir daha.

Meslek lisesine gitme yeter sinavina test çözüp eksiklerini fark ederek başlayabilirsin.

Yok, netlerim iyi sınıf birincisiyim. Meslek lisesine kadar düşeceğimi zannetmiyorum

Meslek Lisesi'nin neyi var? Ben mesleğe gidiyorum gayet de memnunum. Okumanın fazla değeri kalmadı işsiz kalıyor okuyanların çoğu. Düşük puan alırsa bir meslek lisesine gidebilir. Tabii illa meslek de demiyorum. İyi bir okul tutturursa gitsin Anadolu'ya da fene.

Ortamı kötü yoksa kötü değil.

Geri
Yukarı