LGS'ye son 26 gün varken nasıl çalışılır?

Ben saygılıyım, sana gerçeği söylüyorum. Son 26 günde çalışarak 400'ü geçemezsin.

İlk mesajda çok yüksek bir puan değil idare edecek bir puan istediğimiz yazmıştım.

Bende senin rakibinim bol bol deneme çöz her gün en az bir genel 10-15 gümn önce başladım denemelerden 400'ün altında almıyorum örnek sorulardan matematikde 10/9 yaptım.
Aynen kardeşim son 26 günde LGS aynen. Adamakıllı çalışsaydın ya, ileride pişman olmazdın en azından.

Kardeşim ben yaptım bazıları çabuk yapar bazıları geç yapar sana zordur belki ama arkadaş yapabilecekse yapar.

Arkadaşlar pazar günü LGS oldum ve elimden geleni yaptım sınavda ancak burada söylediklerinizi yapmadım herkese teşekkürler.

Arkadaşlar pazar günü LGS oldum ve elimden geleni yaptım sınavda ancak burada söylediklerinizi yapmadım herkese teşekkürler.

En güzelini yapmışsın dostum en iyi yol kendi bildiğin yoldur. Burada böyle şeyler hakkında bilgisi olmayıp sırf yazmak için yazan insanlar da var. Umarım sonucun istediğin gibi olur. Tebrik ederim.

En güzelini yapmışsın dostum en iyi yol kendi bildiğin yoldur. Burada böyle şeyler hakkında bilgisi olmayıp sırf yazmak için yazan insanlar da var. Umarım sonucun istediğin gibi olur. Tebrik ederim.

Teeşekkürler notum açıklandığında yazmayı düşünüyorum.

Edit:278 Almışım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı