LGS'ye son 33 gün kala ciddiye alma

1_SnaX_1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben LGS'ye çalışıyordum ama az az çalışıyordum ciddi değildi son 3 ay kala biraz ciddiye alıp çalıştım ama sonra saldım gene 2 ay kala biraz sürdürdüm hafiften şimdi ise ciddi çözmeye başladım şu anki normal 330 350 arası matematik dışı çok sorunum yok ara dersler 8 9 Türkçe 17 18 fen 17 16 mat 10 böyle netler oluyor çoğunlukla 400 üstü almak istiyorum şu anda böyle durumdayken ciddi bir şekilde çalışırsam 400 üstü yapar mıyım?

Arkadaşlar netleri yanlış yazdım Türkçe 17 fen 16 ara dersler 8.9 mat Max 15 en az 5 yapıyorum bilginize 15 1 kere yaptım sadece çoğunlukla 9 6 arası.

Merhaba. Ben LGS'ye çalışıyordum ama az az çalışıyordum ciddi değildi son 3 ay kala biraz ciddiye alıp çalıştım ama sonra saldım gene 2 ay kala biraz sürdürdüm hafiften şimdi ise ciddi çözmeye başladım şu anki normal 330 350 arası matematik dışı çok sorunum yok ara dersler 8 9 Türkçe 17 18 fen 17 16 mat 10 böyle netler oluyor çoğunlukla 400 üstü almak istiyorum şu anda böyle durumdayken ciddi bir şekilde çalışırsam 400 üstü yapar mıyım?

Arkadaşlar netleri yanlış yazdım Türkçe 17 fen 16 ara dersler 8.9 mat Max 15 en az 5 yapıyorum bilginize 15 1 kere yaptım sadece çoğunlukla 9 6 arası.

Dostum basit bir şekilde anlatayım konu eksiğin yoksa hayatsız gibi soru çöz. Konu eksiğin varsa geçmiş olsun. Kendimden biliyorum.

Ben pandemi zamanında hiç çalışmadan 350 almıştım ve şuan rezalet bir okuldayım. İnan LGS çok zor bir sınav değil. Son 30 gün gerçekten çalışarak bile güzel yerlere gelebilirsin. Hayatında lise kadar güzel zamanlar olmayacak yapman gereken tek şey iyi bir liseye gitmek.

Konu eksıgın yoksa denem çöz. Bir de liseye giden biri olarak ufakbir tavısye vereyım sınav sonucun kötü çıksa bile üzülmene gerek yok. Lise unı sınavı yolculugunda yuzde 30'nu falan etkılıyor gerı kalan yuzde 70'te sana kalmış. LGS o kadar da önemli bir sıanv değil önemlı olan YKS.

Ben pandemi zamanında hiç çalışmadan 350 almıştım ve şu an rezalet bir okuldayım. İnan LGS çok zor bir sınav değil. Son 30 gün gerçekten çalışarak bile güzel yerlere gelebilirsin. Hayatında lise kadar güzel zamanlar olmayacak yapman gereken tek şey iyi bir liseye gitmek.

Katılıyorum, yaklaşık aynı puanı aldım. Büyükşehirde olmadığım için sıkıntısını çekmedim, öğretmenlerim çok iyiydi fakat bu durum büyükşehirde değişir. Çalışın.

Türkçe ve ara dersleri fullemeye bak. Fenini de 1-2 soru daha yükselt ve matematikten de sınavda aynı şekil yaparsan rahat 400+ gelecektir.

Ben pandemi zamanında hiç çalışmadan 350 almıştım ve şu an rezalet bir okuldayım. İnan LGS çok zor bir sınav değil. Son 30 gün gerçekten çalışarak bile güzel yerlere gelebilirsin. Hayatında lise kadar güzel zamanlar olmayacak yapman gereken tek şey iyi bir liseye gitmek.

Benım lıse 1 pandemıden gıttı. Lise 3'te depremden gitti. Şanssızım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı