Elektronik Lian Li galahad II LCD 360mm sıvı soğutucu 9.999 TL

NeverGive Up

Hectopat
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Lian Li galahad II LCD iki versiyonu Türkiye piyasasına girdi. Biri düz RGB AiO diğeri ise SL-Infinity. Arasında sadece fan farkı olduğunu düşünüyorum. Yeni asetek 8 pompasına sahip şu an en uygun fiyata Gençer Gaming web sitesi satışa sunulmuştur. Almak isteyen değerlendirebilir.

Ben bunu alacağım da Lian Li EVO XL kasalar stoklarda yok. Onu bekliyorum.

Ben de almayı düşündüm ama tek tereddütüm var ARGB fanları ASUS Aura uyumlu mu bundan emin içinden MB bağlantısı için bir kablo çıkıyor görünüyor ama emin olamadım. Ayrıca LCD ekran üzerinde donanım takip özellikleri çok sınırlı görünüyor yani sadece 2 info takibi yapabiliyorsunuz. Donanım takip ile işi olmayanlar için sorun değildir ama ROG Ryujin'de bile donanımlar hakkında 3 info görüyorsunuz.

Ben de almayı düşündüm ama tek tereddütüm var ARGB fanları ASUS Aura uyumlu mu bundan emin içinden MB bağlantısı için bir kablo çıkıyor görünüyor ama emin olamadım. Ayrıca LCD ekran üzerinde donanım takip özellikleri çok sınırlı görünüyor yani sadece 2 info takibi yapabiliyorsunuz. Donanım takip ile işi olmayanlar için sorun değildir ama ROG Ryujin'de bile donanımlar hakkında 3 info görüyorsunuz.

İçinde 3 pin kablo çıkıyor.
Göstergeye bunlar var.
CPU sıcaklığı.
CPU yükü.
GPU sıcaklığı.
GPU yükü.
Soğutma suyu sıcaklığı.
Özelleştirilmiş metin.
Zaman.

Sence Gençer Gaming'ten ürün alınır mı? Daha önceden aldınız mı ürün siteden.

Son düzenleme:
İçinde 3 pin kablo çıkıyor.
Göstergeye bunlar var.
CPU sıcaklığı.
CPU yükü.
GPU sıcaklığı.
GPU yükü.
Soğutma suyu sıcaklığı.
Özelleştirilmiş metin.
Zaman.

Sence Gençer Gaming'ten ürün alınır mı? Daha önceden aldınız mı ürün siteden.

Göstergede altermatif olabilir ama ekranda görebildiğimiz 2 info yani onlardan ikisini seçmek zorundayız. Neyse önemi kalmadı zaten PC'yi toplayacağım arkadaş RYUO III istedi animatrix seviyormuş :D ben daha önceden ürün almadım ama bir YouTuber sürekli sistem çıkarıyor ve tanıtıyor Gençer için yani bence alınır ama asıl önemli olan Lian Li Türkiye distribütörü kim ve alınan ürün distribütör garantilimi bunları araştırmak gerek. Telefon açıp sorabilirisn.

Göstergede altermatif olabilir ama ekranda görebildiğimiz 2 info yani onlardan ikisini seçmek zorundayız. Neyse önemi kalmadı zaten PC'yi toplayacağım arkadaş ryuo III istedi animatrix seviyormuş :D ben daha önceden ürün almadım ama bir YouTuber sürekli sistem çıkarıyor ve tanıtıyor gençer için yani bence alınır ama asıl önemli olan Lian Li Türkiye distribütörü kim ve alınan ürün distribütör garantilimi bunları araştırmak gerek. Telefon açıp sorabilirisn.

Ryuo III mü göstergesi beli olmuyor ona neden o kadar para verdi anlamış değilim neyse hayırlı olsun dediğin gibi İncehesap'tan öğreneyim ben servisi ve distribütörü.

Göstergede altermatif olabilir ama ekranda görebildiğimiz 2 info yani onlardan ikisini seçmek zorundayız. Neyse önemi kalmadı zaten PC'yi toplayacağım arkadaş ryuo III istedi animatrix seviyormuş :D ben daha önceden ürün almadım ama bir YouTuber sürekli sistem çıkarıyor ve tanıtıyor gençer için yani bence alınır ama asıl önemli olan Lian Li Türkiye distribütörü kim ve alınan ürün distribütör garantilimi bunları araştırmak gerek. Telefon açıp sorabilirisn.

Servis ve distribütörü öğrendim oksid bilişim.

Son düzenleme:
Ryuo III mü göstergesi beli olmuyor ona neden o kadar para verdi anlamış değilim neyse hayırlı olsun dediğin gibi İncehesap'tan öğreneyim ben servisi ve distribütörü.

Göstergesi yani animatrix LCD ekranı oldukça belli oluyor aslında daha önce kullandığım soğutucu siz nasıl bir ışıkta baktınız bilmiyorum. Ekranı belli olmayan ve ışık geldiğinde yansıma yapıp zor okunan bildiğim iki seri var MSI MPG CoreLiquid K v S serileri bunların ekranında normal ışığı boş verdim fanların LED ışıkları bile okunmasını engelliyordu.

Servis ve distribütörü öğrendim oksid bilişim.
Eğer Gençer'de Oksid garantisi altında satıyorsa oradan uyguna almak daha mantıklı olacaktır. Bence bi Gençer'i ara ve sor.

Göstergesi yani animatrix LCD ekranı oldukça belli oluyor aslında daha önce kullandığım soğutucu siz nasıl bir ışıkta baktınız bilmiyorum. Ekranı belli olmayan ve ışık geldiğinde yansıma yapıp zor okunan bildiğim iki seri var MSI MPG CoreLiquid k v s serileri bunların ekranında normal ışığı boş verdim fanların LED ışıkları bile okunmasını engelliyordu.

Eğer gençer'de oksid garantisi altında satıyorsa oradan uyguna almak daha mantıklı olacaktır. Bence bir gençer'i ara ve sor.

Gençer Gaming'te oksid bilişim diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı