Lian Li lancool 2 vs lancool 2 mesh

Leozihm

Decapat
Daha fazla  
Şahsen normal modelinin tasarımı çok ama çok daha hoşuma gidiyor mesh modeli ile arasında çok fark olur mu ve genel olarak bu iki kasa alınır mı? Kaliteli mi?
Gördüğüm kadaryıla stok hali 465Xden 4 derece daha kötü üste 2 arkaya 1 öne 3 fan taksam aynı seviyeye gelir mi?

Mesh olanına karar verdim de alta ve arkaya takmak için de fan alacağım içindeki fanların modeli ne biliyor musunuz?

Bir yıldır mesh olmayan modeli kullanıyorum, soğutma olarak gayet başarılı. 1600 AF 4.2 GHz 1.35V ile kullanıyorum, soğutucu olarak da Freezer 34 Duo var ve oyunlarda yazın bile 63-64 dereceyi geçmedi daha. Prime95 ile en fazla 78 derece görmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Çok büyük takıntınız yoksa alınabilir.
Ekleme yapayım, işlemciyi en çok yoran oyunlarda 63-64, normal seviyede güç çeken oyunlarda en fazla 54 dereceyi görüyorum.

Bir yıldır mesh olmayan modeli kullanıyorum, soğutma olarak gayet başarılı. 1600 AF 4.2 GHz 1.35v ile kullanıyorum, soğutucu olarak da Freezer 34 Duo var ve oyunlarda yazın bile 63-64 dereceyi geçmedi daha. Prime95 ile en fazla 78 derece görmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Çok büyük takıntınız yoksa alınabilir.
Ekleme yapayım, işlemciyi en çok yoran oyunlarda 63-64, normal seviyede güç çeken oyunlarda en fazla 54 dereceyi görüyorum.

Mesh olanı alacağım büyük ihtimal fanlarla daha ucuza geliyor.

Ekran kartı, işlemci, işlemci soğutucu modeli ne? Fark olur ama mesh olmayan modelindeki açıklıklar da yeterli olabilir.

6600XT eagle Ryzen 5600 pf240.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı