Lian Li Lancool 216 Beyaz vs Antec D700 Flux

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
İkisi de güzel kasa yalnız Lian Li 216 daha iyi olur gibi bir de orada stok yok o yüzden buradan alınabilir:

Her iki kasda güzel ama ilerleyen zamanda 360'lık sıvı soğutucu takacak olursan sanırım Lian Li'nin en fazla 240'lık desteği var.

Her iki kasda güzel ama ilerleyen zamanda 360'lık sıvı soğutucu takacak olursan sanırım Lian Li'nin en fazla 240'lık desteği var.

Öne ve üste 360Mm'e kadar desteği var:

Öne ve üste 360Mm'e kadar desteği var:
Sıvı soğutucu düşünmüyorum hocam. Lian li alayım o halde, bu arada psu hangisini alayım? Bu arada bu 650w, 6800 ekran kartı 1080p fazla olmazsa onunla birlikte alacağım. https://www.hepsiburada.com/sharkoo...4DCR0?magaza=Aptek&url_src=and-product-detail

Bu kasa nasıl hocam? Nzxt H510 Ca-H510B-W1 Usb 3.1 Temperli Cam Pencereli Mat Beyaz Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutucu düşünmüyorum hocam. Lian Li alayım o halde, bu arada PSU hangisini alayım? Bu arada bu 650W, 6800 ekran kartı 1080p fazla olmazsa onunla birlikte alacağım. https://www.hepsiburada.com/sharkoo...4DCR0?magaza=Aptek&url_src=and-product-detail

Bu kasa nasıl hocam? Nzxt H510 Ca-H510B-W1 Usb 3.1 Temperli Cam Pencereli Mat Beyaz Fiyatları ve Özellikleri

Attığınız PSU iyi hocam ama o fiyatlarda bare o kadar varmışken bu alınmalı bence:

Attığınız PSU iyi hocam ama o fiyatlarda bare o kadar varmışken bu alınmalı bence:
Aldım bunu hocam, sağ olun. Kasa ve ekran kartı kaldı almadığım. Kasaya karar veremedim, Lian Li Lancool 216'da karar kılmıştım ama QP stok bitti. Şimdi hangi kasayı alsam düşünüyorum, D700 Flux veya Phanteks 400a, NXZT H7 Flow 3K buldum. Birini bugün almalıyım, tavsiye alırım.

Aldım bunu hocam, sağ olun. Kasa ve ekran kartı kaldı almadığım. Kasaya karar veremedim, Lian Li Lancool 216'da karar kılmıştım ama QP stok bitti. Şimdi hangi kasayı alsam düşünüyorum, D700 Flux veya Phanteks 400a, NZXT H7 Flow 3K buldum. Birini bugün almalıyım, tavsiye alırım.

Buradan Lian Li 216 alabilirsiniz hocam:

Geri
Yukarı