LibreOffice Impress PDF çıktısı nasıl alınır?

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Yaptığım sunumu PDF olarak dışarıya çıkarmaya çalışıyorum. Gelen ekranda tümünü seçsem bile veya aralığı belirlesem bile tek bir sayfa çıkıyor, yaklaşık 21 sayfalık bir sunumum var. Bu sorunu daha önce yaşamış birisi var mı acaba? Ne yapabilirim?

Screenshot_2.png

LibreOffice de bir çok uyum sorunu yaşamıştım.

Sunumunu bu site üzerinden PDF'ye çevirmeyi dener misin? Bu olmazsa online olarak Word kullanabilirsin.
Eğer sunumun çok karışık değilse bana gönderirsen PDF oluşturabilirim.

Ayrıca "anahattı dışa aktar" seçeneğini işaretlersen sorun çözülebilir. Emin değilim. Denemekte fayda var.

Son düzenleme:
Doc to PDF diye aratıp ücretsiz sitelerde PDF'e dönüştürebilirsiniz.

O tarz siteleri denemiştim zaten, bir işe yaramıyor maleesef.

LibreOffice de bir çok uyum sorunu yaşamıştım.

Sunumunu bu site üzerinden PDF'ye çevirmeyi dener misin? Bu olmazsa online olarak Word kullanabilirsin.
Eğer sunumun çok karışık değilse bana gönderirsen PDF oluşturabilirim.

Ayrıca "anahattı dışa aktar" seçeneğini işaretlersen sorun çözülebilir. Emin değilim. Denemekte fayda var.

Anahat olayı işe yaramadı, çok sorunlu bir program gerçekten. Writer'a kopyalayıp, teker teker uğraşmak gerekecek belli ki.

O tarz siteleri denemiştim zaten, bir işe yaramıyor maleesef.

Anahat olayı işe yaramadı, çok sorunlu bir program gerçekten. Writer'a kopyalayıp, teker teker uğraşmak gerekecek belli ki.
Konu önemli değilse ve kenar boşluklarıyla uğraştırmayacaksa, bana atarsan Word ya da PDF olarak sana gönderebilirim. Kopyala yapıştır yapmak 10 saniye sürer.

Geri
Yukarı