Life is Strange Nasıldır?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, hikaye tarzı bir oyun arıyorum. Bu oyunun fazla popüler olduğunu gördüm.

Spoiler almamak için oynanışına bakmadım.

Oyun açık dünya oyunu mu? Yoksa, puzzle tarzı bir oyun mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, hikaye tarzı bir oyun arıyorum. Bu oyunun fazla popüler olduğunu gördüm.

Teşekkürler.
Dikkat gerektiren bir oyun, ben sırf ben sırf bu yüzden Kate’i tutamayıp öldürmüştüm. Çok tavsiye ederim oynamanızı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler.

Grafik takıntısı yok iken bully oynamanızı tavsiye ederim yakında zaten okullar açılacak.

@Finisterre

Forumda çok öneriliyordu. Sadece Episode 1'i oynamıştım ben. Ama tavsiyelerle bütün bölümlerini aldım. Yaptığınız seçimler bu oyunda oldukça önemli. O yüzden dikkatli seçim yapmanız gerek. Yalan yok oynanışı bana göre biraz eski kaldı ve şıklar arasından seçim yaparken fareyi kullanmaya hemen alışamadım. Ama hikayesi, grafikleri oynanışı halen daha güzel. Bazı görevler uğraştırıcı bunu da ekleyeyim. YouTube'dan bakarak yapmıştım. Şimdi Before The Storm alacağım.

Mekanik bekleme çok, daha çok diyalog ve ona bağlı olarak senin seçimlerinle az çok şekillenen bir hikaye bekliyor seni.

Tesadüf eseri özel bazı güçlerinin varlığını keşfeden bir genç ve ardından gelişen olaylar, şeklinde de bir ön bilgi verebilirim.

Kesinlikle oynamalısın.

Kesinlikle çok iyi bir oyun. Zamanında PC yok diye oynayamadığım ama bu sene oynamanın nasip olduğu bir oyundur benim için. Gerçekten mükemmel bir oyun. Grafik açısından da çok başarılı buluyorum ayrıca. The Walking Dead serisi de güzel fakat bence hem hikaye hem de grafik açısından Life is Strange oyununa yaklaşamaz bile. Oyunun birçok sonu var. Bu sonları keşfetmek için toplam 13-14 saat oynayan kişiler var bu forumda. Ayrıca oyun aşırı ucuz. Yani tavsiye ederim.

Mekanik bekleme çok, daha çok diyalog ve ona bağlı olarak senin seçimlerinle az çok şekillenen bir hikaye bekliyor seni.

Tesadüf eseri özel bazı güçlerinin varlığını keşfeden bir genç ve ardından gelişen olaylar, şeklinde de bir ön bilgi verebilirim.

Kesinlikle oynamalısın.
Merhabalar. Oyunun geçtiği ortam ve ana karakter hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Geri
Yukarı