Life is Strange oynama sırası nedir?

Oyun beform the storm'u, life is strange'den 2 yıl sonra çıkarmış. Mantıken life is strange sonrası mı oynamalıyım?
Yani bende açtım böyle bir konu hikaye olarak Before the Storm önce geçiyor fakat ben ilk oyunu oynadım önce ve daha şaşkınlıkla kaldığım sahneler oldu. Merak duygusu oldu falan filan. Önce fırtınayı öncesini oynarsan diğer oyuna geçtiğinde her şeyi biliyor olacaksın ve anlamı kalmayacak. O yüzden önce 1 i sonra Before The Storm'u oynamanı tavsiye ederim.

Life is Strange 14.4 saat
Life is Strange: Before the Storm 11.4 saat
Life is Strange 2: 12.6 saat

oynayış süreleri o kadar uzun değil çerezini alıp güzelce oynabilirsin.

Yani bende açtım böyle bir konu hikaye olarak Before the Storm önce geçiyor fakat ben ilk oyunu oynadım önce ve daha şaşkınlıkla kaldığım sahneler oldu. Merak duygusu oldu falan filan. Önce fırtınayı öncesini oynarsan diğer oyuna geçtiğinde her şeyi biliyor olacaksın ve anlamı kalmayacak. O yüzden önce 1 i sonra Before The Storm'u oynamanı tavsiye ederim.

Life is Strange 14.4 saat
Life is Strange: Before the Storm 11.4 saat
Life is Strange 2: 12.6 saat

oynayış süreleri o kadar uzun değil çerezini alıp güzelce oynabilirsin.
Tamamdır hocam. Episode 1 bitmeden çerez biter ama öyleyim maalesef genelde. :D

Tamamdır hocam. Episode 1 bitmeden çerez biter ama öyleyim maalesef genelde. :D
Gerçekten çok güzel özellikle ilk oyunda zamanı geriye alma olayı falan acayip seveceğinize eminim. Life is Strange 2 de gay olayı oldu onun yüzünden bir ayar oldum oyuna ama oda güzel. :D

True Colors'u bitireceğim 2 saat kaldı fakat oyun hata veriyor devam edemiyorum Youtube dan izleyeceğim bence True Colors biraz sönük ve sıkıcı kalmış 3 oyuna göre.

Ayrıca Remastared versiyonlarını oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı