Life Is Strange Serisinin Yarattığı Boşluğu Dolduracak Oyun Önerisi

Witcher 3'ü de bitirdim, evet seneryosu gayet güzel fakat seneryo olarak Life Is Strange bence Witcher 3'e fark atar.
Life is strange Steam kütüphanesinde var ama hiç oynamadım o yüzden oyun hakkında yorum yapamam, Life is strange için hala oynayayım diyorum nasip olmadı henüz ama haftaya ben de oynamayı düşünüyordum 😀

Life is strange Steam kütüphanesinde var ama hiç oynamadım o yüzden oyun hakkında yorum yapamam, Life is strange için hala oynayayım diyorum nasip olmadı henüz ama haftaya ben de oynamayı düşünüyordum 😀
İlk iki episode biraz sıkar ama diğer episode lar da oyun sürükleyici bir hal alıyor.

@Lintos Ben hiç oynamadım başlasam mı diyorum. Life is Strange için ergenler için daha uygun gibi bir yorum okumuştum. Sanırım pek öyle değil. Etkilemiş sizi.

Valla sana şunu diyeyim, bitirdiğin zaman o gözler bir doluyor, hele ki duygusal bir yapın varsa. O kadar etkileyici bir oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı