Life is Strange: True Colors Türkçe yama çıktı

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3

İndirdiğiniz dosya içindeki yamayı "Life is Strange True Colors\Siren\Content\Paks" içine atın.

Çeviri beta sürecinde olduğu için TAB kısmına basılınca açılan kısımlarda hatalar bulunabilir.

Çeviri ekibi: Life is Strange: True Colors Türkçe Yama ve Kurulumu – Gameolog.net

RAR şifresi: https://gameolog.net

Son düzenleyen: Moderatör:
benim mesajımda paylaştığım linki eklersen olur. anladım senin iyi niyetini yanlış anlama :)
bu arada oyunun dlc paketini de açtık onun için de yama cıkacak haberini vermiş olayım

Arkadaşlar yamayı indirmenizi tavsiye etmem. Çok kötü çevirmişler. Bir sürü hata var. İngilizce bilmeyen biri ayırt edemeyebilir ama ciddi anlamda berbat bir yama olmuş. İngilizce oynayın daha iyi. Yama ekibi sağ olsun oyunun kalitesini ayaklar altına almış.

Arkadaşlar yamayı indirmenizi tavsiye etmem. Çok kötü çevirmişler. Bir sürü hata var. İngilizce bilmeyen biri ayırt edemeyebilir ama ciddi anlamda berbat bir yama olmuş. İngilizce oynayın daha iyi. Yama ekibi sağ olsun oyunun kalitesini ayaklar altına almış.
Ben henüz oynamadım o yüzden hiç kontrol etmedim. Yama ekibi bir sıkıntı olmadığını söylemişti fakat bilgim yok.

Yamanin BETA olduğunu ve sadece diyaloglarin cevrildigini diğer kısımların cevrilmedigini discord hesabimizda belirttik. Full surumde hatalar ve translate olan kısımlar duzeltilecek. Cok ısrar icin acele cikardik.
Keske ekibe danışmadan yorum yapmasaydın çünkü yama daha bitmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı