Life is Strange: True Colors Türkçe yama çıktı

oyunun content/paks klasörüne gir oradan 99'lu bir dosya var ufak boyutlu onu sil. sonra 4. bölüme geldiğinde tekrar kur yamayı. zaten 3. bolumun sonlarında oluyor o hata yani oyundan bir şey kaybetmezsin.

oyunun content/paks klasörüne gir oradan 99'lu bir dosya var ufak boyutlu onu sil. sonra 4. bölüme geldiğinde tekrar kur yamayı. zaten 3. bolumun sonlarında oluyor o hata yani oyundan bir şey kaybetmezsin.
Yamanın güncel hali sadece discord'unuzdan indirilebiliyor. Discord hesabı olmayanlar ölsün mü?

Emeğe saygı insanları zorla sunucuya dahil etmek değildir. Direkt mediafire veya drive linki paylaşacaklarına böyle bir şey yapmaları zoruma gidiyor o kadar.
Arkadaşların bedavaya çeviri yapması nasıl onların zoruna gitmiyorsa, sizin de 5 dakikalık bir hesap açmak zorunuza gitmemeli.

Eğer çok zorunuza gidiyorsa, paralı çeviri sitelerine paranızı verebilirsiniz.

Siteden en güncel versiyonu indirdim, henüz 1. bölümün başlarında bazı çeviriler rahatsız etmeye başladı ama "of course"un "kurs" olarak çevrildiğini görünce dayanamadım kapadım. Translate çevirisi değil bu, başka bir şey. İngilizce devam etmek daha iyi bir tercih.

Geri
Yukarı