Life is Strange: True Colors Türkçe yama çıktı

Yamanin BETA olduğunu ve sadece diyaloglarin cevrildigini diğer kısımların cevrilmedigini discord hesabimizda belirttik. Full surumde hatalar ve translate olan kısımlar duzeltilecek. Cok ısrar icin acele cikardik.
Diyalogların çevrildiği kısımlarda da anlatılmak istenen ifadeler ve duygular çok yavan kalmış maalesef. Tekrar bir el atmak gerek, yine de siz bilirsiniz. Oynamak isteyen kişiler de oynasın.

Yamayı ındırdıkten sonra RAR'da parola soruyor ondan dolayı ındırdıgım RAR klasorunden dosyayı dısarıya aktarma yapamıyorum. Konu hakkında yardımcı olabılır mısınız?

Arkadaşlar yamayı indirmenizi tavsiye etmem. Çok kötü çevirmişler. Bir sürü hata var. İngilizce bilmeyen biri ayırt edemeyebilir ama ciddi anlamda berbat bir yama olmuş. İngilizce oynayın daha iyi. Yama ekibi sağ olsun oyunun kalitesini ayaklar altına almış.
Yamayı kullanmadan önce ne kadar kötü olabilir diye düşünüyordum. Şu anda 1. bölümün sonlarındayım ve gerçekten haklıymışsınız, 7 ay geçmesine rağmen yamada oldukça fazla hata var ve iyi bir İngilizcem olmamasına rağmen benim bile gözüme batıyor hatalar.

Yamayı kullanmadan önce ne kadar kötü olabilir diye düşünüyordum. Şu anda 1. bölümün sonlarındayım ve gerçekten haklıymışsınız, 7 ay geçmesine rağmen yamada oldukça fazla hata var ve iyi bir İngilizcem olmamasına rağmen benim bile gözüme batıyor hatalar.
İnsan çevirisi olarak Anonymous Çeviri var. Ona bir bakın. Ben onların yamasıyla bitirdim. Translate yama kullanıp iyi diyenler Türkçe bilmeyen kişiler. Aldırmayın onlara hiç.

İndirdiğiniz dosya içindeki yamayı "Life is Strange True Colors\Siren\Content\Paks" içine atın.

Çeviri beta sürecinde olduğu için TAB kısmına basılınca açılan kısımlarda hatalar bulunabilir.

Çeviri ekibi: Life is Strange: True Colors Türkçe Yama ve Kurulumu – Gameolog.net

RAR şifresi: https://gameolog.net
merhaba yamayı yaptım 3 bolume kadar hıc bı sııkıntı yoktu ama 3 bolumun sonlarında charlotte alex e kızdıktan sonra alex odadan cıkarken oyun the ue4- game has crashed and will close dıyor bunun ıcın sanırım yamayı sılıp 4 bolumde tekrar ındırmem gerekıyo ama yama sılınmıyo sılemıyorum lutfen yardım edersenız sevınırım

merhaba yamayı yaptım 3 bolume kadar hıc bı sııkıntı yoktu ama 3 bolumun sonlarında charlotte alex e kızdıktan sonra alex odadan cıkarken oyun the ue4- game has crashed and will close dıyor bunun ıcın sanırım yamayı sılıp 4 bolumde tekrar ındırmem gerekıyo ama yama sılınmıyo sılemıyorum lutfen yardım edersenız sevınırım
Evet yamanın o kısmında hata var oyundan atıyor. Dosyaları doğrulayın büyük ihtimal yama silinir.

Geri
Yukarı