Lig kasmada şampiyon önerisi

Hesabını bizimle paylaşsaydın ve biz de seni boostlasaydık çok daha kolay olurdu. Karakterini bizim önerilerimizle değil; rakibin seçtiği karakterlere bakarak seçeceksin. Daha bunun bile farkında olmazken nasıl lig atlayacaksın?

Toplane'nin erken oyun da katkısı yok. Toplane 1V1 rölüdür. E sporcular bile bu rolün o kadar katkısı olduğunu düşünmüyor.

Volibear güzel katkı sağlayabiliyor bence. Turbo kimyasal tankı bitince koridorunu ittirip mide koşuyorum ben.
Toplane'nin erken oyun da katkısı yok. Toplane 1V1 rölüdür. E sporcular bile bu rolün o kadar katkısı olduğunu düşünmüyor.

Erken oyunda güzel TP kullanırlarsa fiyatlar için gayet de etkili olur. Top Lane'nin etkisiz olmaması için hiçbir sebep yok. Yeter ki adam etkili olmak iştesin erken oyunda.

Volibear güzel katkı sağlayabiliyor bence. Turbo kimyasal tankı bitince koridorunu ittirip mide koşuyorum ben.

Erken oyunda güzel TP kullanırlarsa fiyatlar için gayet de etkili olur. Top Lane'nin etkisiz olmaması için hiçbir sebep yok. Yeter ki adam etkili olmak iştesin erken oyunda.
Toplane'nin etkisiz olmaması için sebep yok mu kanka ligin ney acaba ? Minyonlar koridora geç gidiyor. Sen geri de kalırsan bir şeye yaramıyorsun. Sadece orda minyon kesip 1v1 atarsın saçmalama bence. Şimdi kalkıp Jungle, Mid, Support'dan daha etkili dersin korkuyorum

Toplane'nin etkisiz olmaması için sebep yok mu kanka ligin ne acaba? Minyonlar koridora geç gidiyor. Sen geri de kalırsan bir şeye yaramıyorsun. Sadece orada minyon kesip 1V1 atarsın saçmalama bence. Şimdi kalkıp Jungle, mid, Support'dan daha etkili dersin korkuyorum.

Koridordan çıkmazsa tabii ki etkisiz.
Ama bir Malphite'ya da Volibear ultisi gelince güzel gank atabilir.

İkisi de değil meta da olan şampiyonları oynaman lazım.
Ne metaymış arkadaş.

Pick-Counter Pick muhabbeti Silver ve altında olan sınıfta geçerli. Altın ve üstü sınıflarda, zaten oynadığın karaktere hakimsin, karşılaşmayı biliyorsan koridor aşaman bariz kolay geçer.

Mesela Jax ormanda oynanmıyor. Son 10 maçtan 1'inde gelmiştir. Ama geldiğinde de ortalığı dağıtıyor.

Jax orman metasında değil. Tier List'de değil, ama tüm oyunu tek başına domine edebilecek güçte bir şampiyon.

Bu yüzden meta değil de, taşıyıcı şampiyonlar, ya da sokak ağzı ile "Vurdum mu yamultacak çar" lazım. Jax bunlardan en babalarından bir tanesi. Hem tank, hem hibrit.
Toplane'nin erken oyun da katkısı yok. Toplane 1v1 rölüdür. E Sporcular bile bu rolün o kadar katkısı olduğunu düşünmüyor.
Ahahahaha.

Darius şansa bala 2 kill alsın, bak bakalım oyun sonu üstüne Ghost basmış bir Darius koşarken bu söylediklerini hatırlayacak mısın :)

Asıl üst koridor oyunu belirler. ADC'de Vayne ve Kog'Maw hariç pek çok şampiyonu keserken zorlanacak bir üst şampiyonu olacağını sanmıyorum.

Hız Kesen almış Sett, W'su olan Nasus, Q'sunu açmış, 550 belki 600 ile koşan bir Volibear sıkıntı.

Bu arada her oyuna, istisnasız Vayne alıyorum. Çünkü karşı taraf sürekli ağır tank alıyor. Nasus, Cho, Ornn, Volibear, Sion gibi şampiyonlar varsa zaten Vayne almak Allah'ın emri. Orman metasında ya tek atacak (Evelyn) ya da yine ağır tank (Mundo) geliyor. Her oyuna Vayne çalışıyor.

Son düzenleme:
Ahahahaha.

Darius şansa bala 2 kill alsın, bak bakalım oyun sonu üstüne Ghost basmış bir Darius koşarken bu söylediklerini hatırlayacak mısın :)

Asıl üst koridor oyunu belirler. Adc'de Vayne ve Kog'Maw hariç pek çok şampiyonu keserken zorlanacak bir üst şampiyonu olacağını sanmıyorum.

Hız kesen almış Sett, W'su olan Nasus, Q'sunu açmış, 550 belki 600 ile koşan bir Volibear sıkıntı.

Ne metaymış arkadaş.

Pick-Counter Pick muhabbeti Silver ve altında olan sınıfta geçerli. Altın ve üstü sınıflarda, zaten oynadığın karaktere hakimsin, karşılaşmayı biliyorsan koridor aşaman bariz kolay geçer.

Mesela Jax ormanda oynanmıyor. Son 10 maçtan 1'inde gelmiştir. Ama geldiğinde de ortalığı dağıtıyor.

Jax orman metasında değil. Tier List'de değil, ama tüm oyunu tek başına domine edebilecek güçte bir şampiyon.

Bu yüzden meta değil de, taşıyıcı şampiyonlar, ya da sokak ağzı ile "Vurdum mu yamultacak çar" lazım. Jax bunlardan en babalarından bir tanesi. Hem tank, hem hibrit.

Ahahahaha.

Asıl üst koridor oyunu belirler. ADC'de Vayne ve Kog'Maw hariç pek çok şampiyonu keserken zorlanacak bir üst şampiyonu olacağını sanmıyorum.

Hız Kesen almış Sett, W'su olan Nasus, Q'sunu açmış, 550 belki 600 ile koşan bir Volibear sıkıntı.

Bu arada her oyuna, istisnasız Vayne alıyorum. Çünkü karşı taraf sürekli ağır tank alıyor. Nasus, Cho, Ornn, Volibear, Sion gibi şampiyonlar varsa zaten Vayne almak Allah'ın emri. Orman metasında ya tek atacak (Evelyn) ya da yine ağır tank (Mundo) geliyor. Her oyuna Vayne çalışıyor.
Kanka kanka sakin ol. Neden böyle dememin sebebi var bak açıklayayım : Toplane her zaman bir koridora yürüyemez bu doğru de mi, ama mesela bir TF bi Galio bi Pantheon her zaman bi baskı hissedersin üstünde. Sürekli ormancıları ile gezerler toplane koridorunda her zaman gezemezsin bundan bahsediyorum. Evet Darius ile dediğin gibi snowball yakalayabilirsin ama o her zaman tutmaz işte. Sen 2 0 olursun, Midlane'i kasar karşının o da sen hantal olduğun için kite atabilir ya da CC uygulayabilir. Bunları göz önünde bulundurman lazım. Tabii ki Toplane'nin katkısı var özellikle geç oyun da onların hükmü sürer ama erken oyun da oyunun kaderini bir çok zaman destekler ve orta koridorlar belirler.

Kanka ne kadar kasmak istersen iste öncelikle maalesef bu bir takım oyunu. Şampiyon kısmına gelecek olursak mid Yone, Kassadin, Syndra veya Orianna oynayarak çıkabilirsin. Adc olarak ise Kai'Sa, Samira, Vayne, Senna taşıyor şu anlık. Vayne çok önermem biraz iyi bir erken oyun geçirmen gerek ama diğer şampiyonlarla lig alman çok zor. Bunlara ek olarak Ezreal ve MF var ama şans faktörü çok önemli, yanına aptal bir Support gelirse asla ama asla kazanamazsın. Tilt oldum %76 W Rate smurf kasıyordum, yavaş yavaş içine etmeye başladılar. Gold eloya kadar rahat geldim şu an Bronz'lardan ve Silver'lardan daha kötü Gold'larla oynuyorum %66 W Rate düştüm. Ben Top/Adc mainim Fiora oynayarak smurfluyorum.

Kanka ne kadar kasmak istersen iste öncelikle maalesef bu bir takım oyunu. Şampiyon kısmına gelecek olursak mid Yone, Kassadin, Syndra veya Orianna oynayarak çıkabilirsin. Adc olarak ise Kai'Sa, Samira, Vayne, Senna taşıyor şu anlık. Vayne çok önermem biraz iyi bir erken oyun geçirmen gerek ama diğer şampiyonlarla lig alman çok zor. Bunlara ek olarak Ezreal ve mf var ama şans faktörü çok önemli, yanına aptal bir Support gelirse asla ama asla kazanamazsın. Tilt oldum %76 W Rate smurf kasıyordum, yavaş yavaş içine etmeye başladılar. Gold eloya kadar rahat geldim şu an bronzlardan ve Silver'lardan daha kötü Gold'larla oynuyorum %66 W Rate düştüm. Ben Top/Adc mainim Fiora oynayarak smurfluyorum.
Hocam bu sezon Orianna iş yapar mı çok

Yeni konular

Geri
Yukarı