Hızlı Lig Atlamak için Ormancı Şampiyon Önerisi

KitKat

Hectopat
Yer
Konya
Hızlı lig atlamak için önerebileceğiniz bir ormancı şampiyon var mı? Ben ormanda genellikle Kindred oynuyorum ve kendisiyle Bronzdan Altına çıkmıştım. Ama bu sezon hedefim Platin olmak.

Biliyorum, önceden buna benzer bir konu açmıştım ama yeni herolar falan gelince başka bir konu açmam gerektiğini düşündüm :D

Ayrıca, önereceğiniz şampiyon tank olursa benim için çok güzel olur. Takımda tank olmadığında çok büyük sıkıntılar yaşıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Shyvana, Sejuani, J4 yukarıda arkadaşın dediği gibi. Çok güçlüler şu an meta tank metası. J4'e full ad kas ama. Tank olunca ve takım kötü gelince taşıyamıyor. Onun dışında gold'da iyi oynadığın heroları unut orası düşük lig. Bu platin ligi. Kindred OTP isen ancak oyna fakat güçlü değil.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın sabah acelem vardı yalnızca yorumlarınızı beğenebildim :D
Kindred OTP'yim ama dediğin gibi şuan güçlü değil. En azından birazcık buff alana kadar kendisine veda etme zamanı geldi sanırım :,)

Size güveniyorum, Shyvana alıyorum şimdi :)

Ornn veya Hecarim öneririm. Ornn biraz hantal olabilir ama hasarı tanklığı base atma gereği duymaması ve kitle kontrol etkileriyle başarılı bir şampiyon. Hecarim de üstün gang atma yeteneği ve E skili ile yüksek hasarlar çıkarabilmesi gayet makul bir şampiyon olmasını sağlıyor.

Eklemeyi unuttum Nunu ve Khazix'de şuan çok güçlü.

Kha'Zix gerçekten çok güçlü ama derecelide oynamak konusunda kendime pek güvenmiyorum :D Biraz daha alıştırma yapmam gerekiyor :)
Nunu ormanda nasıl olur bilmem ama normal oyunda denemekten zarar gelmez ^-^

Ornn veya Hecarim öneririm. Ornn biraz hantal olabilir ama hasarı tanklığı base atma gereği duymaması ve kitle kontrol etkileriyle başarılı bir şampiyon. Hecarim de üstün gang atma yeteneği ve E skili ile yüksek hasarlar çıkarabilmesi gayet makul bir şampiyon olmasını sağlıyor.

Hecarim'i az çok oynayabiliyorum :LOL: Gerçekten güzel bir şampiyon. Kendisine alışırsam güzel şeyler yapabilirim. Onun dışında Ornn gibi hantal şampiyonları pek sevmiyorum ya.

Kha'Zix gerçekten çok güçlü ama derecelide oynamak konusunda kendime pek güvenmiyorum :D Biraz daha alıştırma yapmam gerekiyor :)
Nunu ormanda nasıl olur bilmem ama normal oyunda denemekten zarar gelmez ^-^

Hecarim'i az çok oynayabiliyorum [emoji38] Gerçekten güzel bir şampiyon. Kendisine alışırsam güzel şeyler yapabilirim. Onun dışında Ornn gibi hantal şampiyonları pek sevmiyorum ya.
Ornn güzel tarafı sürekli oyunda kalabilmesi. Ganglarda 6. Seviyeden sonra kesin bir baskın çıkarma potansiyeline sahip.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı