Link içerikli gönderilen maillere tıklamak sorun yaratır mı?

Eki Görüntüle 1691520

Eki Görüntüle 1691521

Bunlardan bahsediyorum. Çerezlerle ilgili bir bilgin yoksa bile şifre yöneticisinden kayıtlı olan tüm şifreleri değişebilirsin. Çözüm.

Dostum bende onu diyorum :)
Cahilliğimden ötürü özür dilerim. Çerezleri sildim. Doğru birşey mi yaptım bilmiyorum. Şifrelerimi değiştirip format atacağım.

Bence formatlık bir şey yok, şifrelerini değişip, tarayıcısını resetlemesi yeterli olacaktır.

Tarayıcımı nasıl resetleyebilirim?

Bence formatlık bir şey yok, şifrelerini değişip, tarayıcısını resetlemesi yeterli olacaktır.

Cahilliğimden ötürü özür dilerim. Çerezleri sildim. Doğru bir şey mi yaptım bilmiyorum. Şifrelerimi değiştirip format atacağım.

Adam çerezleri çalmış zaten şu an adam her yerine girebilir her şeyi değiştirebilir en temizi format uğraşılmaz ayrıca 2ad doğrulama ekleyin ve bu cahillik değildir öğrenmeye yeltenmeyen kişiye cahil denir kendinizi böyle kotulemeniz iyi değil ve bu konu hakkında ben sırf bu konu için yeni ssd/harddisk alanları tanıyorum.

Adam çerezleri çalmış zaten şu an adam her yerine girebilir her şeyi değiştirebilir en temizi format uğraşılmaz ayrıca 2ad doğrulama ekleyin ve bu cahillik değildir öğrenmeye yeltenmeyen kişiye cahil denir kendinizi böyle kotulemeniz iyi değil.

Hocam neden format atıldığını anlamadım yanlış anlamayın bilmediğimden sordum yeni yöntemler çıkmış olabilir merakımdan sordum.

Arkadaşlar çerezler çalınmış diyorsunuz sonra öneri olarak format atın diyorsunuz, amacınız dalga geçmek mi? Çerezler çalındı diyelim formatın nasıl bir yararı olacak? Durumla ne alakası var bunun?

Hocam neden format atıldığını anlamadım yanlış anlamayın bilmediğimden sordum yeni yöntemler çıkmış olabilir merakımdan sordum.

Ben de formatı anlamadım. Sadece tarayıcısını resetlese yetecek 🤡

Arkadaşlar çerezler çalınmış diyorsunuz sonra öneri olarak format atın diyorsunuz, amacınız dalga geçmek mi? Çerezler çalındı diyelim formatın nasıl bir yararı olacak? Durumla ne alakası var bunun, sisteme sızan bir virüs bile yok ortada.

Dostum diyorum ya, kesin bir durum yok için rahat etmeyecekse dediklerimi uygula. Kimsenin dalga geçtiği yok şu platformda da ortalık karışmasın Allah rızası için.

Arkadaşlar çerezler çalınmış diyorsunuz sonra öneri olarak format atın diyorsunuz, amacınız dalga geçmek mi? Çerezler çalındı diyelim formatın nasıl bir yararı olacak? Durumla ne alakası var bunun?

Evet bende arkadaşa o yüzden sordum format atmak bir işine yaramaz diye biliyorum.

Adamın bilgisayarında zararlı yazılım var kendisi direk girince çalınmıyor bu ve bunun tespit edilmeme ihtimalide var.

Yeni konular

Geri
Yukarı