Link içerikli gönderilen maillere tıklamak sorun yaratır mı?

Ben de formatı anlamadım. Sadece tarayıcısını resetlese yetecek 🤡

Dostum diyorum ya, kesin bir durum yok için rahat etmeyecekse dediklerimi uygula. Kimsenin dalga geçtiği yok şu platformda da ortalık karışmasın Allah rızası için.

Haklısın çocuğunda kafası karışacak ne yapacağını bilmiyor lütfen düzgün bilgili biri şu olayı insan gibi açıklasın.

Deprem oluyor ben kaçtım. 3 dakikaya ya gelirim

Bana birisi ne yapmam gerektiğini anlatabilir mi? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çünkü korkmaya başladım. Tarayıcımı sıfırlayacağım başka ne yapacağım?

Çerezlerini silip şifrelerini, güncelleyip tarayıcını sıfırlaman, yetecektir dostum. İyi Sosyaller.

Bana birisi ne yapmam gerektiğini anlatabilir mi? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çünkü korkmaya başladım. Tarayıcımı sıfırlayacağım başka ne yapacağım?

Hocam bilgisayarınızda tespit edilemeyen zararlı yazılımlar olabilir bu yüzden bilgisayarınızdan her zaman adam veri çekebilir ben onu demek istiyorum.

Hocam bilgisayarınızda tespit edilemeyen zararlı yazılımlar olabilir bu yüzden bilgisayarınızdan her zaman adam veri çekebilir ben onu demek istiyorum.
Herhangi bir indirme söz konusu değil.

Bana birisi ne yapmam gerektiğini anlatabilir mi? Discord verebilirim, buradan da yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çünkü korkmaya başladım. Tarayıcımı sıfırlayacağım başka ne yapacağım?
Öncelikle Malwarebytes'ın Adware olarak işaretlediği şeyleri temizle MW üzerinden. Tabii Chrome işaretlenmiş tarayıcıdaki her şeyi sıfırladıktan sonra da gidebilir MW'ye gerek kalmadan, aşırı ciddi bir şey yok.

Eğer çerezlerinin çalınmasından endişeleniyorsan hesaplarının şifrelerini değiştir, özellikle mail şifreni değiştir. Bu çerez çalınma olayı bir kerelik bir olay, o andaki çerezler gidiyor sadece. Güncel olarak sürekli senin ne yaptığını kaydeden bir sistemsel virüs söz konusu değil, veri bir kere transfer ediliyor. Formatın hiçbir anlamı yok o yüzden. Bunun haricinde çerezlerinin çalındığı da kesin bir şey değil, şahsi olarak çerezlerinin çalındığını düşünmüyorum.

Şu anda senin sisteminde de tespit edilemeyen zararlı yazılımlar olabilir dostum, sen de format at. Böyle bir mantık mı var? Formatın arkadaşın durumuyla hiçbir alakası yok.

Geri
Yukarı